10 bin TL bisiklet önerisi

• Konuyu başlatan PiP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 750

PiP

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şehir içinde her yerde sürebileceğim bir bisiklet arıyorum. Yazdığım fiyata göre daha düşük bir bisiklet ya da fiyattan daha çok fazla ise ve güzelse Max 15.000'e çıkartabilirim. Ama o da çok zor. 10.000 olsa yeterli.

Btüçe:10.000

Boy ve kilo: 160cm 50kg.

Bisiklet rengi: Siyah mat ya da siyah.

Bianchi modellerine bakabilirsin en iyi markadır bana göre bisiklet ve sağlamlık konusunda.

Eğer İstanbul'da yaşıyorsan saraçhane bisikletçiler çarşısına gitmen daha iyi olur senin için.

Sakarya'da yaşıyorum reis eyvallah. Bir de en iyi marka falan demişsin ben pek bilmiyorum genelde herkes Bianchi, Salcano, Kron gibi bisikletler alıyor hangisi iyi o tartışılır. Reis bir de Kron XC150 nasıl?

Bianchi modellerine bakabilirsin en iyi markadır bana göre bisiklet ve sağlamlık konusunda.

Eğer İstanbul'da yaşıyorsan saraçhane bisikletçiler çarşısına gitmen daha iyi olur senin için.

Reis bir de bu dağ bisikleti sadece dağlık içinmi yoksa böyle hani asfaltta olur taşlı yollar olur her yerde sürebileceğim bir bisiklet mi? Yani beni yorarmı?. Bir de bisiklet için daha iyi olurdu diyebileceğin bir şey var mı mesela tekerleği şunla değiştirsen güzel olur freni değiştirsen falan filan.

Son düzenleme:
Sakarya'da yaşıyorum reis eyvallah. Bir de en iyi marka falan demişsin ben pek bilmiyorum genelde herkes Bianchi, Salcano, Kron gibi bisikletler alıyor hangisi iyi o tartışılır. Reis bir de Kron XC150 nasıl?

Reis bir de bu dağ bisikleti sadece dağlık içinmi yoksa böyle hani asfaltta olur taşlı yollar olur her yerde sürebileceğim bir bisiklet mi? Yani beni yorar mı? Bir de bisiklet için daha iyi olurdu diyebileceğin bir şey var mı mesela tekerleği şunla değiştirsen güzel olur freni değiştirsen falan filan.

Özelleştirme yapabiliyor musun bilmiyorum fakat benim de Bianchi bisikletim vardı çaldılar maalesef dağ bisikletiydi gayet sokakta orada burada rahat ediyordum yokuşlarda sorun olmaz yani.

İyidir XC150 kuzenimde vardı.

Özelleştirme yapabiliyor musun bilmiyorum fakat benim de Bianchi bisikletim vardı çaldılar maalesef dağ bisikletiydi gayet sokakta orada burada rahat ediyordum yokuşlarda sorun olmaz yani.

İyidir XC150 kuzenimde vardı.

Bir de MTX 7400 - Bisan Official böyle bir bisiklet var nasıl? Hidrolik disk fren mi yoksa v-fren mi?

Rockriderin bisikletlerini önerebilirim hem çok sağlam hem çok güvenli ve ömür boyu kadro garantisi falan var Aralarından güzelleri Rockrider st100 en ucuzlarından 8000tl civarı st120 var oda çok iyi ama biraz daha eklerim diyorssan st520 alabilirsin mükemmel bisiklet

Geri
Yukarı