10 bin TL civarı hazır sistem önerisi

@muhammedosman Attığınız sistem berbat. Şaka mısınız? Bu paraya 2. el 1650 sistem mi alınır? 1K farkla sıfır RX 6600 sistem alınıyor.

Muhtemelen kendi sisteminiz diye kitlemeye çalışıyorsunuz.
Evet kendi sistemi, ismine dikkat ederseniz Mami Akar yazıyor Sahibinden üzerinde. Arkadaşın da profil fotoğrafında "Mami" yazıyor. Kesinlikle kendi sistemi. Böyle çakalların banlanması lazım diye düşünüyorum.

Evet kendi sistemi, ismine dikkat ederseniz Mami Akar yazıyor Sahibinden üzerinde. Arkadaşın da profil fotoğrafında "Mami" yazıyor. Kesinlikle kendi sistemi. Böyle çakalların banlanması lazım diye düşünüyorum.
Hocam bilmiyormuş arkadaş, olur öyle şeyler.

Evet kendi sistemi, ismine dikkat ederseniz mami akar yazıyor sahibinden üzerinde. Arkadaşın da profil fotoğrafında "mami" yazıyor. Kesinlikle kendi sistemi. Böyle çakalların banlanması lazım diye düşünüyorum.

Cidden reklam yaptığı için banı hak ediyor bence.

Ryzen 2200G ya da 3200G sistemlere bakabilirsiniz illaki sıfır olsun diyorsanız.

5600G toplayabilir birkaç parça 2.el olursa.

5600G toplayabilir birkaç parça 2.el olursa.

10 civarı Trendyol gibi sitelerde varmış hazır olarak fakat PSU'ları bomba gibi.

Hocam ben şöyle bir sistem yaptım:

Ryzen 5 5600g
MSI B450m A pro max
Kio exceria 1tb M2 ssd
(2x)Hikivison 8GB 3200 MHz RAM
400w aerocool psu
BitFenix Apollo kasa
Toplmada 9740 TL yapıyor ileride bütçeniz olursa PSU değiştirip iyi bir ekran kartı takarsınız.

Hocam ben şöyle bir sistem yaptım:

Ryzen 5 5600g
MSI B450m A pro max
Kio exceria 1tb M2 ssd
(2x)Hikivison 8GB 3200 MHz RAM
400w aerocool psu
BitFenix Apollo kasa
Toplmada 9740 TL yapıyor ileride bütçeniz olursa PSU değiştirip iyi bir ekran kartı takarsınız.
Bütçeniz varsa PSUyu daha iyi bir şey almanızı öneririm bu arada

Yeni konular

Geri
Yukarı