10 bin TL ile kasa toplanmalı mı?

Murat Çelebi

Centipat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
DDR 4 8 GB RAM,NVİDİA MX230 EKRAN KARTI,İNTEL CORE İ5 1035G1 CPU
Meslek
Bilgisayar Teknikerliği
Öncelikle selam elimde 9 10k birikmiş bir param var. Sistem toplasam mı diye düşünüyorum internet Kafe'nin saati 10TL 9 10 k para vermek saçma geliyor. Bir yandan da işten gelince oynarım güzel olur diye düşünüyorum. Fikirleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selam elimde 9 10k birikmiş bir param var. Sistem toplasam mı diye düşünüyorum internet Kafe'nin saati 10TL 9 10 k para vermek saçma geliyor. Bir yandan da işten gelince oynarım güzel olur diye düşünüyorum. Fikirleriniz nedir?
Yani bu ekonomide 9-10 TL ile iyi bir sistem toplamak zor tabi oynamak istediğin oyunu kaldırıyorsa alın. Ama bence konsol tarafına geçin yani ikinci el temiz bir PS4 alabilirsiniz özel oyunları hala çok iyi.

Yani bu ekonomide 9-10 TL ile iyi bir sistem toplamak zor tabii oynamak istediğin oyunu kaldırıyorsa alın. Ama bence konsol tarafına geçin yani ikinci el temiz bir PS4 alabilirsiniz özel oyunları hala çok iyi.

Onu düşündüm fakat kırık olma ihtimali var onu nasıl anlayabiliriz?

Hocam o çok kolay sıfır ise bir şey yoktur ama ikinci el ise cihaz sürümüne bakın en güncel sürüm değil ise kırıktır. İnternette en güncel sürümünün ne olduğunu bulabilirsiniz.

Sağ ol hocam PS işini gözden geçireceğim.

Yani 9-10 bin TL'ye şu zamanda PC toplanmaz PS almak en mantıklısı üstelik hala oyun çıkıyor. Sizde sağ olun.😊

Bana da öyle geldi zaten bir laptopum var ortalama oyunları oynatıyor.

Peki hocam PS3 nasıldır sizce alınır mı?

Geri
Yukarı