A10 7870K ile sistem toplanmalı mı?

Mustafa28582

Kilopat
Daha fazla  
A10 7870 ile bir sistem mi toplamalıyım yoksa bu sisteme ekran kartı ve bir 4GB RAM daha mı eklemeliyim ? APU çok cazip geliyor bana ilerde sıkıntı falan olur mu performansı nedir? Şu anki sistemim:

• İntel i3 2120 3.30
  • Amd Radeon 6450 1Gb 64 Bit(Sanırım) Ekran Kartı
  • 4Gb 1333Mhz Ram
  • H-CUPERTINO2-H61-uA TX Anakart

Bundan APU'ya terfi edersen büyük bir kazanımın olmaz. Hatta RAM masrafın olacak. Tamam işlemcin iyi değil, ama RAM ve ekran kartı ile devam etmek daha iyi gibi duruyor.

0 dan bir sistem toplamak daha iyi gibi gözüküyor. Teşekkürler yorumlarınız için öneriniz varmı peki intel pahalı da AMD' ye sıcak bakıyorum ZEN beklenmelimi yoksa başka bir işlemciyle sistem toplamalımıyım

Bu sistemden sonra APU ya geçerseniz bir kazancınız olmaz hocam. 2GB RAM ekleyin birde yanına ekran kartı oynamadığınız oyun kalmaz.

Mustafa kardeş kusura bakma bu da bi soru sorcam aynı bi sistem var arkadaşımda 200 TL satıyor aynında bide casper monitör var sizce alnırmı sizce

Mustafa kardeş kusura bakma bu da bi soru sorcam aynı bi sistem var arkadaşımda 200 TL satıyor aynında bide casper monitör var sizce alnırmı sizce
Kardeşim ihtiyacına bağlı 200 tl sonuçta lol en yüksek ayarlarda 100-130 fps görüyorum ben cs go 50 60 arası degişiyor en düşükde genel olarakda ortalama giriş bi bilgisayar işte çok bi beklentin yoksa iş görür

Zaten baktımda anakart sıkıntıymış takılan ekran kartını görmüyormuş filan gtx 750ti takanlar olmuş siyah ekran sorunu filan bencede aksiyona gerek yok işlemci eski zaten 1500-2000 arası bir sistem tavsiye edebilirmisiniz peki?

Ekran kartı alınmayacak ise APU olur ama Dual Graphics yapılamayacak bi ekran kartı alınacaksa APU alınması mantıksız, 860K alınır yanına da orta sınıf bi ekran kartı alınır daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı