10 bin TL'ye akıllı saat önerisi

Elbette haklısınız lakin, çalıştığım yer ile alakalı sürekli olarak telefonu cebimden çıkarmam mümkün olmuyor veya cebimde olmuyor. Almışken iyisini alalım, bir sefer alalım düşüncesi ile bu fiyatı beyan ettim. Başka markaların akıllı saatini kullanır isek, tam olarak özelliklerini kullanamıyoruz gibi yorumlar okudum. Sizlerin de naçizane önerilerinizi bekliyorum. Anlayışınız ve nezaketiniz için çok teşekkür ediyorum.

Şarj süresi sorun değilse Watch 6, şarj önemli ise Watch GT 3 alabilirsiniz.

Huawei bataryanın babası resmen. Şarj Huawei'den sorulur.
Telefon samsung, bazı konularda eğer cihaz akıllı saat ile aynü olmaz ise tam olarak özelliklerinden yararlanamayacağınızı beyan ediyorlar. Sizler bu konu hakkında yorumunuz nedir?

Şarj süresi sorun değilse Watch 6, şarj önemli ise Watch GT 3 alabilirsiniz.
Watch 5 pro nasıl sizlerce? Watch 5 pro mu yoksa Watch 6 mı alınmalı? Şarj süresi mühim değil. Sporda yapıyorum onun içinde kullanmak iyi olacak.

Telefon Samsung, bazı konularda eğer cihaz akıllı saat ile aynü olmaz ise tam olarak özelliklerinden yararlanamayacağınızı beyan ediyorlar. Sizler bu konu hakkında yorumunuz nedir?

Samsung telefonda kullanıyorum GT2'yi alakası yok. Telefon Android olması yetiyor. Kolda çok şık duran, 46mm ekran, 14gün şarj süresi, detaylı günlük rapor takip eden, kaliteli, uzun ömürlü ve sizin yukarıda belirttiğiniz ihtiyaçları karşılayan bir saat istiyorsanı Huawei Watch GT serisi derim. Hatta 10kya GT3'e gerek yok GT2 alsanızda yukarıda belirttiğim istekler ve sizin bahsettiğiniz ihtiyaçlar karşılanır. Zaten olay sadece bataryada değil çok kaliteli hoparlörü ve ses alıcısıda var yani aramayı telefon olmadan komforlu şekilde geçirebilirsiniz.

Samsung telefonda kullanıyorum GT2'yi alakası yok. Telefon Android olması yetiyor. Kolda çok şık duran, 46mm ekran, 14gün şarj süresi, detaylı günlük rapor takip eden, kaliteli, uzun ömürlü ve sizin yukarıda belirttiğiniz ihtiyaçları karşılayan bir saat istiyorsanı Huawei Watch GT serisi derim. Hatta 10kya GT3'e gerek yok GT2 alsanızda yukarıda belirttiğim istekler ve sizin bahsettiğiniz ihtiyaçlar karşılanır. Zaten olay sadece bataryada değil çok kaliteli hoparlörü ve ses alıcısıda var yani aramayı telefon olmadan komforlu şekilde geçirebilirsiniz.

Bence bunu alsa daha iyi olur. GT 3 kullandım ve beğensemde, GT 4'ten sonra kötü gelmeye başladı. Tasarım harikası.

Bence bunu alsa daha iyi olur. GT 3 kullandım ve beğensemde, GT 4'ten sonra kötü gelmeye başladı. Tasarım harikası.

Tabii ki model yükseldikçe kalite artar ama neden bilmiyorum GT2 bana GT3'ten daha akıcı ve temiz hissetiriyor.
HUAWEI Watch GT4 - Siyah modelini satın aldım. Herkese değerli görüşleri ve mesajları için teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

Geri
Yukarı