10 bin TL'ye ekran kartsız sistem toplama

Bütçe
10.000 tl

haldog

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, elimde GTX 960 ekran kartim var. Ekran karti stoklari olmadigi için sonradan alacagim ekran kartini. Oynadigim oyunlar; Valorant ve CS:GO gibi oyunlar oldugu için zaten islemci bazli. O yuzden sikinti yok. Almisken saglam bir sistem alip bayağı bir goturmesini istiyorum. AMD islemcili sistemler (5800X diye dusunuyorum.) daha cok kafama yatiyor ama Intel de olabilir, fark etmez. Onerilerinizi bekliyorum. 1 TB HDD'm var, HDD'ye gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

10378 TL.

Arkadaşlar selamlar, elimde GTX 960 ekran kartim var. Ekran karti stoklari olmadigi için sonradan alacagim ekran kartini. Oynadigim oyunlar; Valorant ve CS:GO gibi oyunlar oldugu için zaten islemci bazli. O yuzden sikinti yok. Almisken saglam bir sistem alip bayağı bir goturmesini istiyorum. AMD islemcili sistemler (5800X diye dusunuyorum.) Daha cok kafama yatiyor ama Intel de olabilir, fark etmez. Onerilerinizi bekliyorum. 1 TB HDD'm var, HDD'ye gerek yok.

Hocam 10.000 TL'lik sisteme ekran kartı olur canım ekran kartsız istiyorsanız APU alın derim ama APU düşük bütçeliler için iyidir.

10378 TL.

Arkadaşım sistemin çöp o işlemcinin içinde ekran kartı yok o ekran kartsız sisteme nasıl görüntü alacak hocamız?

Hocam 10.000 TL'lik sisteme ekran kartı olur canım ekran kartsız istiyorsanız APU alın derim ama APU düşük bütçeliler için iyidir.

Arkadaşım sistemin çöp o işlemcinin içinde ekran kartı yok o ekran kartsız sisteme nasıl görüntü alacak hocamız?

Adam ekran kartım var diyor.

GTX 960 ekran kartı var zaten. Stok bekleyecek.

Bütçenizi 1000-2000₺ arttırabilirseniz şöyle bir sistem toplayın:

Sen önce konu sahibinin mesajını oku. Elimde GTX 960 var diyor.

Geri
Yukarı