Dongle ile kulaklık kullanmak oyunda ses kasmayı etkiler mi?

NeganLucille

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam Anker Soundcore Life Q10i marka bir kulaklığa sahibim. Masaüstü için ekstra kulaklık almak yerine bunu kullanmayı tercih ediyorum fakat kendisi Bluetooth kulaklık olduğu için hem ses hem de mikrofon özelliğini aynı anda kullanamıyorum. Haliyle sadece ses alabiliyorum fakat konuşamıyorum. Bunun için dongle almak istiyorum fakat CS2 vs oyunlar ses kasarak oynanan oyunlar biliyorsunuz, ben mikrofonu kullanmak için dongle alsam oyunlarsa ses gecikmesi vs gibi sorunlar yaşar mıyım yoksa bu olsa bile kalitelisini alsam minimalize eder mi? Yorumlarınızı ve dongle önerilerinizi bekliyorum, en kötü ihtimal mikrofon alacağım ama masaüstünde çok yer kapladığı için en son ihtimal düşünüyorum.

Onun yerine gidip 100₺'ye kıytırık bir mikrofon alıp oturt kenara köşeye veya telefonunu WO Mic ile mikrofon niyetine kullan.

Onun yerine gidip 100₺'ye kıytırık bir mikrofon alıp oturt kenara köşeye veya telefonunu WO Mic ile mikrofon niyetine kullan.

Arkadaşın dediği gibi telefonu mikrofon yapmak çok işe yarıyor hatta eski bir Android telefon bile yeterli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı