10 bin TL'ye hazır sistem önerisi

Darknetxx

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba arkadaşım 10k bütçe denkleştirdi biliyorum bu ekonomide çok etmiyor ama bu paraya PC dizme mi yoksa hazır sistem PC almak mı daha mantıklı ve hazır sistem PC öneriniz var mı?

Arkadaşlar merhaba arkadaşım 10k bütçe denkleştirdi biliyorum bu ekonomide çok etmiyor ama bu paraya PC dizme mi yoksa hazır sistem PC almak mı daha mantıklı ve hazır sistem PC öneriniz var mı?

2-3K daha çıkabilir ise güzel PC'ler düşüyor genellikle.

Bu bütçede hazır sistem mantıklı değil. Çer çöp ürünleri dolduruyorlar. Toplama yapsın. ₺10.330 ediyor:

Bu bütçede hazır sistem mantıklı değil. Çer çöp ürünleri dolduruyorlar. Toplama yapsın. ₺10.330 ediyor:

Bu en mantıklısı.

Evet hocam daha güzel duruyor ama ekran kartı olarak anakartınkini mi kullanacak ek var mı?
Anakartta ekran kartı olmaz, işlemcide dahili GPU bulunur. Ve evet, 5600G içinde bulunan GPU'yu kullanacak. Bu bütçede sıfır olarak ekran kartlı sistem toplamak mümkün gözükmüyor.

Sıfır alacaksa tek çare bu. Attığım sistemin bileşenleri kaliteli, PSU da ileriye dönük ve iyi. Bu bütçedeki hazır sistemlere düşük kalite ürünler dolduruyorlar. @balkann arkadaşımızın önerdiği sistemler de güzel. NOVA sistemde PSU dandik ama.

Anakartta ekran kartı olmaz, işlemcide dahili GPU bulunur. Ve evet, 5600G içinde bulunan GPU'yu kullanacak. Bu bütçede sıfır olarak ekran kartlı sistem toplamak mümkün gözükmüyor.

Aydınlattığın için teşekkür ederim. İleride olmadı bir ekran kartı alıp eklenebilir buna hem GPU idare eder mi sence oyunlar için. GTA 5 RDR filan demiyorum CS:GO'da 100 FPS versin yeterli.

Geri
Yukarı