10 bin TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
10.000
Evet çok yeniler daha. İncele falan göremeyiz.
VA2762 250CD parlaklık sunuyor. Diğer 300 CD sunuyor. Aralarında görüntü kalitesi olarak ciddi fark olmayan iki model. Alınır ama beklenmeli diye de düşünüyorum.
MSI G281UV Monitör bunu tercih ederim.

MSI G281UV Monitör ile ilgili inceleme bulamadım. YouTube üzerinden bir video bulabildim.
Bu monitörle ilgili bulduğunuz incelemeler var mı?

Vatan Bilgisayar’a kirginim..:)

O kadar pc dizdim fiyatlar harikaydi ancak 65GNR-B monitor aldigimdan beri indirim yiyor..:)
😃😃 az önce geldi monitör açıp baktık bir piksel kaybı göremedik. Akşam detaylı testlerini yapıp yazarım. İçinden display - display hdmi - hdmi display - Type C bağlantı kablosu çıktı

Rtings gibi inceleme yapan bir kaynağı yok. Güvenebilirsin ama sağlam monitördür.
4K/60Hz arayanlara öneriyorum.
Hocam, bendeki laptop thinkpad e15 gen 2 ryzen işlemcili.
Usb-c girişi var ( USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort™ 1.2)
bir de hdmi 1.4 b girişi var.
4k 60 hz için usb-c girişini nasıl kullanabilirim yoksa 2k mı ekran almam mantıklı olur, hdmi ile bağlantı da 2k 60 hz alabiliyorum ama max 8 bit ve hdr desteklemiyor diye yazıyor sitede.
2k bile olsa şu an için görünen tek yol usb-c girişi oluyor ama ona da şarj girişini takıyorum.

USB-C girişi var ( USB-C 3.2 Gen 1

Bak bu işin zora girdiği kısım.
Type-C portundan görüntü aktarımın varsa iyi bir haber ama Gen2 portuna sahipse sıkıntılı iş.
Yeni nesil laptopların Type-C portunun USB girişi Gen2 olunca Gen1 bağlantılı USB'ler işe yaramıyor. Yani görüntü alamıyorsun.
Pusat USB Type-C / DisplayPort Kablo | Monster Notebook bu kablonun USB kısmı Gen2'ye sahip ama epeydir stokta yok ve alternatif kablo da yerine bulamıyoruz.

Type-C portundan görüntü aktarımın varsa iyi bir haber ama Gen2 portuna sahipse sıkıntılı iş.
Yeni nesil laptopların Type-C portunun USB girişi Gen2 olunca Gen1 bağlantılı USB'ler işe yaramıyor. Yani görüntü alamıyorsun.
Pusat USB Type-C / DisplayPort Kablo | Monster Notebook bu kablonun USB kısmı Gen2'ye sahip ama epeydir stokta yok ve alternatif kablo da yerine bulamıyoruz.

Özelden mesajı bulamadım buradan yazdım benim iadem onaylandı sonunda bana hala 14K civarı şu listeden monitör önerir misin? Önceden görüntü kalitesi olarak Dell Alienware AW2724DM önermiştin süreç uzayınca sorayım dedim hala bu listeden bu fiyat bandlarında bu monitörümü öneriyorsun
10.000 TL ile 9.999.999.999 TL Arası Asus BenQ Dell Gigabyte HP LG MSI ViewSonic 27 inç, 28 inç, 27.9 inç, 29 inç, 30 inç, 29.5 inç, 31.5 inç, 32 inç, 34 inç, 35 inç, 165 Hz, 170 Hz, 175 Hz, 180 Hz, 220 Hz, 240 Hz , 260 Hz, 280 Hz, 300 Hz, 360 Hz, IPS, 2560x1080 px, 2560x1440 px, 0.5 ms, 1 ms Monitör Fiyatları | En Ucuzu Akakçe

Hocam bir tarafında Displayport ve PD (şarj için) girişi olan çıkışı da Usb-c olan aşağıdaki hub iş görür mü ? Burada neye dikkat etmek gerekiyor ya da buna benzer öneriniz var mı ?

Arkadaşlar Dell G2524H monitörün siparişini vermiştim. Şuanlık çok memnunum. Asus TN panel 165 hzden geçtim fps oyunları oynuyorum ama bir farkını göremedim 280 hznin. Monitör de bir kusur göremedim dünden beri kullanıyorum. Piksel testi yaptım iki kere, ölü piksel yok ancak ufo testi yaptığım da ekranda ki hatayı vermekte. Herşeyi kapatıp web sayfalarınıda kapatıp denedim yine böyle diyor ufo testinde sebebi ne sizce?

@Saint Lucia

@Celof Meister

Dosya Ekleri

• 32.png
    32.png
    47,5 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı