10 bin TL'ye kadar motor ekipmanı önerisi

Orjinalse bedava diyebilirim Google'a alpinestars GP Pro yazın fiyatları görün :)
Yazın pek rahat edemezsiniz ama orjinalse yine de alın derim kışın kullanırsınız.

Eldivende dikkat edilmesi gerek nokta yumruk koruması degil avucici korumasıdır çünkü muhtemel bir kaza durumunda refleks olarak avucicinizi acacaksınız (avucicinin dışı serçe parmak tarafı) buralardaki koruma daha onemli.
@Webcam kullanan insan

Orjinalse bedava diyebilirim Google'a alpinestars GP Pro yazın fiyatları görün :)
Yazın pek rahat edemezsiniz ama orjinalse yine de alın derim kışın kullanırsınız.

Eldivende dikkat edilmesi gerek nokta yumruk koruması degil avucici korumasıdır çünkü muhtemel bir kaza durumunda refleks olarak avucicinizi acacaksınız (avucicinin dışı serçe parmak tarafı) buralardaki koruma daha onemli.
@Webcam kullanan insan
Hocam sahibi Singapur malı ama bire bir aynı dedi.

Replika yani yine alinir da fiziksel olarak gorup denemek lazim hocam ne desem bos siz alirsiniz iki gun sonra elinizde parcalanir.

Soyle bisey de var eldivende iscilik cok. Basit bi eldiven de degil buna ugrasmis olabilirler ama tabikide orjinali gibi olmaz.

Benim icime pek sinmedi gibi 900 lira da az para degil çünkü.

Replika yani yine alinir da fiziksel olarak gorup denemek lazim hocam ne desem bos siz alirsiniz iki gun sonra elinizde parcalanir.

Soyle bisey de var eldivende iscilik cok. Basit bi eldiven de degil buna ugrasmis olabilirler ama tabikide orjinali gibi olmaz.

Benim icime pek sinmedi gibi 900 lira da az para degil çünkü.
Evet öyle hocam. Yine de teşekkürler.

AGV K3 modelinin şuan ki fiyatını görünce çok şaşırdım. 2015 yılında 400 liraya satın almıştım. K3 alacaklar kaskın raf ömrüne de dikkat etsinler. K3 fiyatı bu haldeyse RX7-GP ne durumda diye bakayım dedim, onuda 4 bin lira 5 bin liraya alabiliyorduk şimdi 20 bin lira fiyat etiketi var.

Allah kolaylık versin.

Hocam Kask için Nolan tercih edebilirsiniz. Hayati mesele, şakası yok ama diğer ekipman bütçelerini arttırırım diyorsanız ben 1.400 TL'ye LS2 almıştım 3 gün önce.
Biraz geç cevap vermişim konuya ama yapacak bir şey yok.

AGV K3 modelinin şu anki fiyatını görünce çok şaşırdım. 2015 yılında 400 liraya satın almıştım. K3 alacaklar kaskın raf ömrüne de dikkat etsinler. K3 fiyatı bu haldeyse RX7-GP ne durumda diye bakayım dedim, onu da 4 bin lira 5 bin liraya alabiliyorduk şimdi 20 bin lira fiyat etiketi var.

Allah kolaylık versin.

Hocam size daha üzücü bir şey soyleyeyim 2015 yılında bayiden sıfır Kawasaki versys 650 abs aldım 9400 euro liste fiyatı vardı odediğim para 28000 küsuratlı bir şeyydi :)

30000'e eli yüzü düzgün motor yok şu an :)

Yeni konular

Geri
Yukarı