10 bin TL'ye motosiklet ekipmanı önerisi

Aykutbrt

Hectopat
Herkese merhaba. BN125 almayı düşünüyorum yazın çalışıp bir takım yatırımlarla. Bütçem sınırlı öğrenciyim maalesef ki. Kaskı ailem alacak eldiven montu ben alacağım. Eldiven ve mont için bütçem 10k. İlla 10k ya denk gelsin demiyorum daha ucuz ama aynı güvenilirliği veren ürünler çok güzel olur. Yazın sadece kullanacağım için beyaz mont düşündüm. Dizlikte almayı düşünüyorum. Ayakkabı konusunda kararsızım yazın kullanacağım için bot falan zaten alınmaz yazlık ayakkabılar da ateş pahasıdır 10k üzeri vardır eminim. Çarşıya git gel yapacağım motorla kafeler falan. O yüzden motosiklet botu çizmesi çok saçma olur ve rahat edemem.

@Aykutbrt
Motosiklet alınca işte o kafelere gideceğim ayaklarını unut. Gidiyorsun.
Kask ne düşünüyorsun?
Yazlık mont istersen:
Ürünleri illaki buradan al demiyorum. Bu ürünler bütçen için uygun. Farklı yerde daha uygun olabilir. Nerede yaşıyorsun?

@Aykutbrt
Motosiklet alınca işte o kafelere gideceğim ayaklarını unut. Gidiyorsun.
Kask ne düşünüyorsun?
Yazlık mont istersen:
Ürünleri illaki buradan al demiyorum. Bu ürünler bütçen için uygun. Farklı yerde daha uygun olabilir. Nerede yaşıyorsun?

Kask LS 2 düşünüyorum ama hangi modeli diye araştırmadım daha zaman var diye. Tabii dediğin doğru sadece kafelerle kalmaz :). Yazlık mont olarak https://www.hepsiburada.com/scudo-m...i-erkek-motosiklet-ceketi-xl-p-HBCV00003F1NGY bunu gördüm hem beyaz gri sıcak çok çekmez biraz daha ucuz. Malatya da yaşıyorum. Ayakkabı konusunda düşünceni merak ediyorum.

Sen 10k koydun ailen 4 verdi desek,
SPIDI SOLAR H2OUT CEKET KAMUFLAJ SPIDI SPIDI SU GEÇİRMEZ MONTLAR

Sen 10k koydun ailen 4 verdi desek,
SPIDI SOLAR H2OUT CEKET KAMUFLAJ SPIDI SPIDI SU GEÇİRMEZ MONTLAR

Çok teşekkür ederim bu saatte vaktini aldım. Kaydettim nasip olursa alırım bu parçaları.

Eldiven Malatya soğuğunda iş görmez ama yazın mükemmel olur. Hatta bütçede arttı. Bir tane intercom alabilirsin ya da eldivenin yükseltebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim bu saatte vaktini aldım. Kaydettim nasip olursa alırım bu parçaları.

Kaska okeyim kesinlikle. Ceket için çok alternatif var.

Eldiven Malatya soğuğunda iş görmez ama yazın mükemmel olur. Hatta bütçede arttı. Bir tane intercom alabilirsin ya da eldivenin yükseltebilirsiniz.

Kasma okeyim kesinlikle. Ceket için çok alternatif var.

Artan bütçede dizlik alabilirim. İntercomu daha önce görmemiştim. Az önceye kadar Bluetooth kulaklıktan müzik vs dinlendiğini sanıyordum hahahaha.

Yeni konular

Geri
Yukarı