Motosiklet ekipmanı önerisi

TimurCan07

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Kask: Scorpion Exo 1400 Carbon.
Eldiven: Alpine Stars sp-2 V3 deri eldiven.
Ceket: Alpine Stars t-sp X ceket.
Bütçem bu civarlarda. Sizce nasıl güzel midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
kask: scorpion guzel saglam marka tam f/p ama trde parca tedariginde sorun var diyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ayrica kaskini denemeden almani tavsiye etmiyorum cunku olay sadece kafa genislini cm olcmekle bitmiyor, marka model kafa yapisi ve uygunlugu degisebiliyor kafani en rahat en saglam saran kaski bulman gerek, ben intten begenip mt revenge 2 almistim iade edicem diye cok ugrastim.
eldiven: sp serisi baya unlu zaten al gec derim uzun seneler keyifle giyersin

mont: bu paraya tekstil mont almazdim, sahibindene biraz bak alpinestars deri mont diye arat. ozellikle soylemek gerekirse ben alpinestars atem alirdim. ekstra olarak soyleyeyim montu sifir alinca sirt korumasi yaninda gelmiyor oraya uygun alpinestars sirtlik modelini satin alman gerek, tahminim aciklamasinda yazar dirsek ve omuz korumalari da seviye 1dir, makbul olan seviye 2 tabii ki.

Kask: Scorpion guzel saglam marka tam F/P ama TR'de parca tedariginde sorun var diyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrica kaskini denemeden almanı tavsiye etmiyorum cunku olay sadece kafa genislini CM olcmekle bitmiyor, marka model kafa yapisi ve uygunlugu degisebiliyor kafani en rahat en saglam saran kaski bulman gerek, ben intten begenip mt revenge 2 almistim iade edeceğim diye cok ugrastim.
Eldiven: Sp serisi bayağı unlu zaten al gec derim uzun seneler keyifle giyersin.

Mont: Bu paraya tekstil mont almazdim, sahibindene biraz bak alpinestars deri mont diye arat. Ozellikle soylemek gerekirse ben alpinestars atem alirdim. Ekstra olarak soyleyeyim montu sifir alinca sirt korumasi yaninda gelmiyor oraya uygun alpinestars sirtlik modelini satin alman gerek, tahminim aciklamasinda yazar dirsek ve omuz korumalari da seviye 1'dir, makbul olan seviye 2 tabii ki.

Evet eskiden LS2 Rapid almıstım bedenimi ölçtüm ama gelen kask kafama bile girmedi eldiveni hem tasarımsal hem de sağlam bir eldivene benziyor mont 2.elde alabilirim daha güzel olur bence de çok sağ olun teşekkürler.

Geri
Yukarı