10 bin TL'ye motosiklet ekipmanı önerisi

Sırt koruması mı daha öncelik olmalı yoksa dizlik mi?

Hocam eğer aldıktan sonra atıyorum 3 40 gün sonra şu pantolonu alırım dersen 1600 TL'ye Revit sırt koruması al önce.
Durumu toplayınca da bu tarz pantolonlar var onu alabilirsin.

Hocam eğer aldıktan sonra atıyorum 3 40 gün sonra şu pantolonu alırım dersen 1600 TL'ye Revit sırt koruması al önce.
Durumu toplayınca da bu tarz pantolonlar var onu alabilirsin.

Evet gördüm bu pantolonları da şimdi bir ortama girdiğinde bu pantolon pek olmaz gibi 😅. Sırıtır sanki. O yüzden dizlik düşündüm.

@Aykutbrt
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tahmin ettiğim kadar dar değilmiş bana biraz daha geniş olur hatta sevdim bunu. Bakayım o zaman biraz daha yardım alabilirsem bu pantolandan alabilirim iyi olur. Teşekkür ederim bilgiler için.

Tahmin ettiğim kadar dar değilmiş bana biraz daha geniş olur hatta sevdim bunu. Bakayım o zaman biraz daha yardım alabilirsem bu pantolandan alabilirim iyi olur. Teşekkür ederim bilgiler için.
Ne demek hocam.

Bu arada sadece yazlık ceket olsun yazın ben yanmadan süreyim dersen.
Revit Eclipse alıp seesoft rv level 2 sırt koruması alıp kullanabilirsin.
Revit'in bedenini uydurmak zor oluyor kalıpları küçük oluyor. Bu şekilde fiyatı 9 10 bin TL arası oluyor. Bütçenize göre pahalı ama yazlık en iyi montlardan birisi.
@Aykutbrt

Son düzenleme:
Ne demek hocam.

Bu arada sadece yazlık ceket olsun yazın ben yanmadan süreyim dersen.
Revit Eclipse alıp seesoft rv level 2 sırt koruması alıp kullanabilirsin.
Revit'in bedenini uydurmak zor oluyor kalıpları küçük oluyor. Bu şekilde fiyatı 9 10 bin TL arası oluyor. Bütçenize göre pahalı ama yazlık en iyi montlardan birisi.
@Aykutbrt

Revit Eclipse bu dediğiniz montta koruyucu yok mu yoksa olan koruyuculara ek sırt koruması da mı al diyosunuz?

Koruyucu var hocam sırt koruması ya düşük ya da olmayabilir ayrı satın alıp takabilisiniz.

Pahalı geldi açıkçası benim için. Ehliyette alacağım için bu kadar yüksek bir şey almak istemiyorum. Çünkü kenara da biraz koymak istiyorum para motorun bir gideri olur falan diye. Bu arada A1 ehliyet fiyatını biliyor musunuz? İnternette çok fazla değişken fiyatlar var. 125 CC için b ehliyet iki yıl şartı var o yüzden A1 almam lazım. Yanlış bilmiyorsam 125 CC için A1 yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı