10 bin TL'ye R5 1600 ve GTX 1050 Ti sistem alınır mı?

Öyle bir şey bulamazsın bir daha büyük ihtimalle. Olsa bile ekran kartı hariç bütün parçalar çöpten farksız olur.
Hocam siz sıfır mı bakıyorsunuz, ikinci el mi ve bütçe nedir?

Çok düzgün bir sistem değil. Bu fiyatlara çok iyi bir sistem beklemeyin. 14-15k en az.

Ben kendim için söylememiştim. 10k ya 6650XT gerçekten çok iyi fiyattı. Arkadaş için çok iyi olurdu o yüzden sormuştum.

Ciddimi söylüyorsunuz şakamı yapıyorsunuz bilmiyorum ama 4060 kendisi zaten 14 bin TL civarı bir de o ekran kartına iyide bir işlemci gerekiyor oda 6 bin civarı daha SSD kasa anakart almadan zaten 20 bin oldu.

Ben aldım hocam daha bu hafta mis gibi kullanıyorum ama 1K zam yedi dolar 27 oldu diye atıyorum yine de 20k geçmedi.Ben özelleştirme yapmıştım.

Hangisini tercih edersiniz bilemem.

En az 20k mı? Neden bahsediyorsun? RX 6600 sistemler bile 12K. En yüksek ayarlarda akar.

10 yıllık oyun yapmayın allahınızı severseniz.

Aga adam alıp 1 yıl mı kullanacak bana göre ben RX ekran kartı almam GeForce daha iyi al o zaman 1660 Super iyi yani bence benim fikrim bazıları RX sever ben GeForce'dan yanayım.

Aga adam alıp 1 yıl mı kullanacak bana göre ben RX ekran kartı almam GeForce daha iyi al o zaman 1660 Super iyi yani bence benim fikrim bazıları RX sever ben GeForce'dan yanayım.
1 yıl kullanacak dediğin 8 GB VRAM'e sahip ve 3060 12 GB'ın rakibi. Daha iyi dediğin kart ise 6 GB VRAM'li RX 5500 XT'nin rakibi. Sen düşün gerisini.

Geri
Yukarı