10 bin TL'ye Telefon önerisi

Önceden oppo kullanan birisiydim. Babam yeni telefon getirdi dubaiden.Malum değiştirdim bende. Hala çalışıyor tıkır tıkır .Tek sorun pili o da normal 4 seneyi geçti alalı.
Oppo A96 mantıklı geldi

Valla pil önemli diyorsanız M14 alın geçin. General mobilein işlemcisi hem a78 işlemci kadar güçlü değil hem de enerji efficient değil. Ayrıca M14ün 1000 daha fazla pil kapasitesi var. General mobile kaç yıl yazılım desteği verir orası da meçhul internette bilgi yok uzun ömürlülükten bahsedemeyiz zaten Android 13 var telefonda bir de.
13 varsa yanaşılmaz sadece 2 sene garanti sonrası gider bence o telefon.Şuan m14 çok mantıklı geldi .

Önceden oppo kullanan birisiydim. Babam yeni telefon getirdi dubaiden.Malum değiştirdim bende. Hala çalışıyor tıkır tıkır .Tek sorun pili o da normal 4 seneyi geçti alalı.
Oppo A96 mantıklı geldi

13 varsa yanaşılmaz sadece 2 sene garanti sonrası gider bence o telefon.Şuan m14 çok mantıklı geldi .
ama a96 çıkalıda çok geçti işte

Oppo A96 mantıklı geldi

M14 ben kullanıyorum hocam. 1 yıl oldu olacak neredeyse. 13 saat ekran süresi alıyorum 100den 0a. Forumda bunla ilgili gönderilerim de var.

Modelik bir durum değil marka acayip berbat ilgilenmiyorlar ve güvenlik önemleri yok bu markada her an bütün banka hesablarınız patlayabilir. Türk telefon alınmaz.
Markayı geçtim kullandıkları işlemci de o kadar güvenilir bi şey değil.

Yazılım desteği bilgisini internette bulamıyosun. Galiba bu alandan kısıp 120 HZ 8 gb rami falan dayamışlar telefon 1 yıla çöp olur.
Ya o tarz telefonlar benim açımdan sadece yaşlı ve çoluk çocuk için .Ben telefondan bi yandan ağır projeler açıyorum çizimler falan derekn molada oyun oynuyorum . Kullanımım sert oluyor ve bu gm nin reeder ın falan buna dayanabileceğnini hiç sanmam

General mobilein kullandıkları işlemci hakkında güvenlik detaylarını gösteren Google sayfası bile bulamıyosun.

Telefonu hakkında açık olmayan her şeyi paylaşmayan bi markadan neden telefon alayım ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı