10 bin ve 12 bin çekim Vozol'larda neden aynı oranda likit var?

3. kez Vozol 12000 ürününü kullanıyorum vallahi açıkçası tek tek saymadım tabii ama 12000 çekim yaptıysam ne olayım :) her seferinde bitti :)

10 binliklerin daha uzun gittiğini söylüyolar içerisinde likit mi pamuk mu sanırım daha fazla/büyükmüş. Bende o yüzden 12 binlik alamadım bir türlü ve tasarım olarakta 10 binlik daha hoş geliyor bana.

Ne kadar doğrudur bu bilgi bilmiyorum.

10 binlik olarak kaç adet kullandınız?
Bu arada bu dediğim 10 binliklerde 20 ml e likit, 12 binliklerde (aslında kendi sitesinde 9000-12000 olarak ismini söylüyorlar) 14 ml e likit varmış. Yani tez doğru imiş.

Kaç adet kullandınız derken, birinci bitti benim yaklaşık 43 gün falan ama ben normalde de sigara içen birisi değilim sadece alkol yanında tüketirim diye almıştım sonra her dışarı çıktığım zaman içmeye başladım. Şimdi yeni ikincisini aldım onda bi 30-40 çekim yapıp rafa kaldırdım ramazan bittikten sonra piyasaya çıkartacağım, biraz dinlenelim diye sürekli alıştım duman arıyor vücut diye :D

Şu da kanıtı olsun.

12000'lik an itibari ile bitmiştir benim için :D. Şu an kullandığımı alalı 9. gün ve %25-30 arası bir şey kaldı ömrü. Ancak şöyle bir sorun var elden almak istediğimde genel olarak 12000'lik satışı var 10000 bulamıyorum.

12000'lik an itibari ile bitmiştir benim için :D. Şu an kullandığımı alalı 9. gün ve %25-30 arası bir şey kaldı ömrü. Ancak şöyle bir sorun var elden almak istediğimde genel olarak 12000'lik satışı var 10000 bulamıyorum.
Likit göstergesi çok doğru çalışmıyor diye biliyorum, yani 0 olsa bile bir kaç gün daha gidecektir diye düşünüyorum. Ben de bayram öncesi stoğumu yaptım 10 binlik aldım duruyor henüz içmeye başlayamadım :) İnternetten falanda alabilirsiniz aslında çok satan yer var hele büyük şehir ise kesin bulursunuz. Bizim burda da aroma yok çok mesela ben de blue razz ice sevdiğim için hep onu alıyorum.

Likit göstergesi çok doğru çalışmıyor diye biliyorum, yani 0 olsa bile birkaç gün daha gidecektir diye düşünüyorum. Ben de bayram öncesi stokumu yaptım 10 binlik aldım duruyor henüz içmeye başlayamadım :) internetten falanda alabilirsiniz aslında çok satan yer var hele büyük şehir ise kesin bulursunuz. Bizim burada da aroma yok çok mesela ben de blue razz ice sevdiğim için hep onu alıyorum.

İzmir'de bulunduğum ilçe büyük bir yer ancak belki ben bulamadım. Sadece 12.000'lik versiyon satılıyor. %0'da kaldığında evet devam ediyor içilmeye ancak belirli bir süre sonra ağızda likit kokusu kalmaya başlıyor mide bulandırıcı etkili. İnternette ise çok fazla fark var fiyat olarak :)
12.000'lik ürünü 500 TL gibi bir fiyata alıyorum, 10.000'lik internette 650 TL :)

Geri
Yukarı