10 gün önce aldığım telefonun fiyatı çok düştü

werutaasu99

Kilopat
Telefon 14 Pro Max arkadaşlar. Aldığım firma MediaMarkt. Ben alırken 1000 TL fazla olsun elden alayım hem her yerde mağazaları var falan diye gidip 67 bine aldım(internette 65 buçuk civarına bulunabiliyordu). Daha 10 gün oldu fiyatı bir anda 60 bine çakılmış. İşin garibi bu firma diğer firmalara göre biraz daha pahalı satarken şu an en ucuz yerlerden hatta güvenip alamayacağınız yerlerden bile ucuza satıyorlar. Bunun sebebi dolar dalgalanmayı durdurmuşken ve yeni telefonun çıkmasına 1 ay kalmışken elde ki stoku mu bitirmek? Arayıp konuştum bir şey yapamıyoruz üzgünüz dediler. Neye göre fiyatı bu kadar düşürebiliyorlar? Ayrıca birçok kişi de durumdan mahcup. 10 gün içerisinde çok ciddi bir şekilde fiyatını düşürdüler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon 14 Pro Max arkadaşlar. Aldığım firma MediaMarkt. Ben alırken 1000 TL fazla olsun elden alayım hem her yerde mağazaları var falan diye gidip 67 bine aldım(internette 65 buçuk civarına bulunabiliyordu). Daha 10 gün oldu fiyatı bir anda 60 bine çakılmış. İşin garibi bu firma diğer firmalara göre biraz daha pahalı satarken şu an en ucuz yerlerden hatta güvenip alamayacağınız yerlerden bile ucuza satıyorlar. Bunun sebebi dolar dalgalanmayı durdurmuşken ve yeni telefonun çıkmasına 1 ay kalmışken elde ki stoku mu bitirmek? Arayıp konuştum bir şey yapamıyoruz üzgünüz dediler. Neye göre fiyatı bu kadar düşürebiliyorlar? Ayrıca birçok kişi de durumdan mahcup. 10 gün içerisinde çok ciddi bir şekilde fiyatını düşürdüler.

Maalesef 14 Pro Max almışsın.
O paraları da çok takmamak lazım aslında.

Yapılabilecek bir şey olduğunu zannetmem çünkü simdi iade etmek istesen teknik servise gidip incelenecek. Geri dönüş yapılıp iade verilene kadar tekrar zam gelebilir, fuzuli uğraş vermiş olursun.

Maalesef 14 Pro Max almışsın.
O paraları da çok takmamak lazım aslında.
Nasıl takmamak lazım dostum 7 bin TL fark var o paraya kaç adet kılıf ve aksesuar alırdım.

Telefona 65k vermişsin, biraz düştü diye mi üzüldün? Ben de üzüldüm ama düşmesine değil.
Okuduğunu anlamayan birine cevap vermem normalde fakat belki anlarsın diye tekrar yazayım. İlk olarak telefona 65 değil 67 verdim. Arada 10 günde 7 bin TL fark var. 14 gün içerisinde kupon kodu ile destek sağlamaları gerekirken bu sürede satın alan bir çok insanı aksine mağdur bıraktılar. Sorun bu. İlgisiz olmaları. Bir de dalga geçer gibi zaten artar fiyat yenisi çıkınca merak etme diyorlar.

Buna diyecek bir şey yok adamlar istese fiyatını 20 bin TL bile yapabilir kimse bir şey diyemez bugün alsaydınız o fiyata alacaktınız can sıkıcı bir durum sizin açınızdan ama yapacak bir şey yok.
İlgisiz olmaları canımı sıktı. İlk defa bir telefonu elden almak istedim sebebi ise bilinir ve güvenilir bir firma olmalarıydı. Ben işim için aldım telefonu ve kullanıyorum bunda bir sorun yok fakat 14 gün içerisinde fiyat çok düştüyse yardımcı olmaları gerekiyor. Daha önce alan ve bunu yaşayan tanıdıklarıma destek sağlamışlar.

Son düzenleme:
Nasıl takmamak lazım dostum 7 bin TL fark var o paraya kaç adet kılıf ve aksesuar alırdım.

Okuduğunu anlamayan birine cevap vermem normalde fakat belki anlarsın diye tekrar yazayım. İlk olarak telefona 65 değil 67 verdim. Arada 10 günde 7 bin TL fark var. 14 gün içerisinde kupon kodu ile destek sağlamaları gerekirken bu sürede satın alan birçok insanı aksine mağdur bıraktılar. Sorun bu. İlgisiz olmaları. Bir de dalga geçer gibi zaten artar fiyat yenisi çıkınca merak etme diyorlar.

İlgisiz olmaları canımı sıktı. İlk defa bir telefonu elden almak istedim sebebi ise bilinir ve güvenilir bir firma olmalarıydı. Ben işim için aldım telefonu ve kullanıyorum bunda bir sorun yok fakat 14 gün içerisinde fiyat çok düştüyse yardımcı olmaları gerekiyor. Daha önce alan ve bunu yaşayan tanıdıklarıma destek sağlamışlar.

Alırsınız hocam yine aksesuarları.
Bir şey yapamayacaklarını söylemişler işte. Neyse 14 Pro maxinizin olduğunu öğrenmemiz iyi oldu. Göz ardı edebilirim artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı