10 günde sınavlara çalışmak

Hocam ertelenir veya iptal edilir gibime geliyor. 61k oldu plakayı da yazdık.(!) Hocam şaka bir yana ertelenir bence.

Ben iki konuyu da bilmiyorum zaten. Sadece Fonksiyonlara çalıştım, kavradım gibi. Soru çözemedim henüz.

Konumuz şu an eğitim sistemimiz değil ki :) Bir anda konuyu buraya çekmenizi anlayamadım pek. Konu çalışabilir mi? Siz diyorsunuz ki, tecrübem var. Ben bu sene sınava girdim, emin olun uzaktan olmasa yetişebilir derdim ama uzaktan eğitimde konuyu anlamıyorsunuz zaten.

Siz kendi lise döneminizde konuyu zaten biliyordunuz. Soru çözüp, direkt sınava giriyordunuz. Şimdi durum daha farklı: Konuya da çalışıyorsunuz. Hatta hiç anlaşılmayan konulara. Üstüne bir ders yok, 10 tane ders var.

Ayrıca ikide bir gülücük atıyorsunuz. Komik bir şey varsa, yazın lütfen. Güzelce konuşuyoruz fakat anlamsızca emoji atmanızı anlayamadım.
Çok haklısınız, 10. Sınıf öğrencisiyim dersler cidden anlaşılmıyor, kişi kendi gayretiyle ne kapabilirse onu anlıyor.

Nasıl bu kadar eminsiniz anlamıyorum. 10 dakika önce vaka tablosu yayınlanmış, buyrun. Yine vaka ve ölüm sayısı artmış.

0x0-21-nisan-koronavirus-tablosu-son-dakika-paylasiliyor-21-nisan-korona-tablosu-ile-bugunku-t...jpg

Geri
Yukarı