Okula gitmek vs Evde Proje yapıp sınavlara çalışmak

Rahatsız etmiyorlarsa ne mutlu sana, o zaman evinde kalıp dersine çalış. Okula gitmeni gerektirecek bir durum görünmüyor.

Rahatsız etmiyorlarsa ne mutlu sana, o zaman evinde kalıp dersine çalış. Okula gitmeni gerektirecek bir durum görünmüyor.

Hocam maalesef ailem biraz cahil olduğu için. Okula git miyim bu hafta sinavlarima ve projeme çalışıyayım dedim. Bayağı bir tehdit savurdular. Sanki okulu birakacağım dedim. Yani bir hayatim var. O da okumamış kişiler yüzünden gidiyor.

Zaten böyle olduklarını tahmin edip mesajına üzgün atmıştım ancak sen karışmazlar demiştin. Ben hayatımda hiç aileme bir şey anlatmaya kalkmadım, projelerini bilmelerine gerek olduğunu düşünmüyorum. Okula diye çıkıp ders çalışabileceğin bir yere de gidebilirsin.

Zaten böyle olduklarını tahmin edip mesajına üzgün atmıştım ancak sen karışmazlar demiştin. Ben hayatımda hiç aileme bir şey anlatmaya kalkmadım, projelerini bilmelerine gerek olduğunu düşünmüyorum. Okula diye çıkıp ders çalışabileceğin bir yere de gidebilirsin.

Hocam ailem onları kandırdıklarını ve bu hafta eğer okula gitmez isem okuldan alacaklarını ve okutmaycaklarını söylediler :(

Hocam ailem onları kandırdığımı düşünüyor ve bu hafta eğer okula gitmez isem okuldan alacaklarını ve okutmaycaklarını söylediler :(
Hiçbir şey belli olmaz bu ülkede, gerçekten de okutmayabilirler, olmaz yea herhalde deme. Para kazanıp kurtulana kadar böyle maalesef.

Geri
Yukarı