10 gündür neden yoktum?

Şahsen çift hesap uyarısı bir kere bende aldım ama ister inanın ister inanmayin, kardeşimle aynı ağı kullanıyorum. Bilgisayarlar bile karşı karşıya. O kendi bilgisayarından bir sosyal hesabı açmak istedi ve denedi. Ama acamadi. Sonra ben kendi hesabima bir girdim ne göreyim. Çift hesap uyarısı. Bende biliyorum çift hesap yasak ama 2. Hesabı açan ben değilim. Bu konuda technopat için önerim, aynı ağ üzerindeki hesaplara değil de aynı cihaz üzerindeki iki hesaba ban atılırsa bu durum bir nebze rahatlar. Ban atma hususunda dediğim gibi cihaza bakılarak ban atılması lazım bence. Burdan moderasyona sesleniyorum :).
Bu tip durumları rapor ile bildirirseniz, X kişisi kardeşim gibi, uyarı almazsınız.

Genellikle cihaz üzerinden kontrol ediliyor.

@dogant hocam onu nasıl yapacağım ? Dediğim gibi kendisi direk hesabı acamadi yani. Olayı şöyle söyleyeyim. Ben işte takiliyorum forumda oda kendi bilgisayarında üye olmaya çalışıyor, sonrasında direk onun açtığı hesap açılmadan siliniyor ve bana bildirim düşüyor. Çift hesap kullanımı yasak diye. Bizde o zaman madem yasak dedik uğraşmadık (hesabım birleşsin falan istemedim şansımı zorlamadim açıkçası dediğim gibi yasak olduğunu bilmiyorum ama farklı bilgisayarlarda sorun olmaz diye düşünmüştüm) Ama açmanın yolu varsa eğer açalım.

@dogant hocam onu nasıl yapacağım? Dediğim gibi kendisi direkt hesabı acamadi yani. Olayı şöyle söyleyeyim. Ben işte takiliyorum forumda o da kendi bilgisayarında üye olmaya çalışıyor, sonrasında direkt onun açtığı hesap açılmadan siliniyor ve bana bildirim düşüyor. Çift hesap kullanımı yasak diye. Biz de o zaman madem yasak dedik uğraşmadık (hesabım birleşsin falan istemedim şansımı zorlamadim açıkçası) Ama açmanın yolu varsa eğer açalım.

Kardeşiniz üye olmadan önce kendi hesabınızı raporlayıp durumu açıklayabilirsiniz. Mesela X ismi ile üye olacak, aynı ağ/PC'yi kullanıyoruz şeklinde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben son 10 gün neredeydim?:)
Aklıma gelince paylaşayım dedim.

Ben bilgisayar başında cezamı bitmesini bekliyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı