10 günlük su diyeti

Kanka yağ falan yakmıyorsun obez değilsen sorun orda kaslarını cayır cayır eriyor.
Tabii ki kas kütlesi varsa bireyin vücut öncelikli olarak kasları kullanabilir(Kusura bakmayın bu konuda çok bilgi sahibi değilim) ancak ben konuyu açan kişiyi bu kadar ciddi bir diyeti yapacağını söyleyince obez olarak değerlendirdim.

Kanka bir haftadan sonra direk kas birincil enerji kaynağı oluyor obez olsa bile sorun direk yani.

O işler öyle yürümüyor eğer 10 günde yağlarını yakıp -kas kütlen var ise- Yunan Tanrısı gibi dolaşmak mümkün olsaydı herkes Yunan Tanrısı gibi dolaşırdı zaten.

Ya günde 200 300 kalori alıp kilo verdiğim oldu da hiçbir şey yemeden harbiden çok sıkıntı, dikkat edin sağlığınızdan olmayın.

O işler öyle yürümüyor eğer 10 günde yağlarını yakıp -kas kütlen var ise- Yunan Tanrısı gibi dolaşmak mümkün olsaydı herkes Yunan Tanrısı gibi dolaşırdı zaten.
10 günlük su diyetinde Yunan tanrısı oldum niye öyle dedin ki üzdün su orucu reisleri.

Yok ya o anlamda demedim,sadece vücut aç kalmaya alışık olmadığı için binevi acil durum alarmı verip vücutta bulunan besinleri yemeye başlar diye düşündüm.

Yok ya o anlamda demedim,sadece vücut aç kalmaya alışık olmadığı için binevi acil durum alarmı verip vücutta bulunan besinleri yemeye başlar diye düşündüm.
Vücutta bulunan tek besin yağ değil ama ana sorun orda.

Protein vitamin mineral gibi maddeler kalmaz vücutta. C B vitamini alması lazım deposu da yok onların.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…