10 günlük su diyeti

10 günlük su diyetinde Yunan tanrısı oldum niye öyle dedin ki üzdün su orucu reisleri.

Benim de amcam vardı hocam bir gün oturduk yemek yiyoruz düğünde amcam kenardan izliyordu.Bir doktoru takip edip su orucu yapıyormuş vücudu toksinlerden arınacakmış sonra yavaş yavaş meyve suyu ve meyve yemeye başlayacakmış falan filan. Normalde yarma gibi olan adam bir süreliğine 80 kilo adama dönüştü (yüz şekli olarak) sonraki bayramda gördüm ki eski haline dönmüş ne oldu yani orada çektiğin eziyete organlarına verdiğin zarara değdi mi be amca işte.Neyse yavaş yavaş kavrayacaklar.

Benim de amcam vardı hocam bir gün oturduk yemek yiyoruz düğünde amcam kenardan izliyordu.Bir doktoru takip edip su orucu yapıyormuş vücudu toksinlerden arınacakmış sonra yavaş yavaş meyve suyu ve meyve yemeye başlayacakmış falan filan. Normalde yarma gibi olan adam bir süreliğine 80 kilo adama dönüştü (yüz şekli olarak) sonraki bayramda gördüm ki eski haline dönmüş ne oldu yani orada çektiğin eziyete organlarına verdiğin zarara değdi mi be amca işte.Neyse yavaş yavaş kavrayacaklar.
Burnunu surtmeden anlasa daha iyi.

Bu diyetin işe yaradığını gösterir :D Kişinin iradesine bağlı diyet sonrası.Yoksa aşırı sağlıklı bir şekilde kilo verip,üzerine dehşet bir vücut yapan biri baklavaları yemeye başlayınca tabi diğer baklavalarda gider :D

Bu diyetin işe yaradığını gösterir :D Kişinin iradesine bağlı diyet sonrası.Yoksa aşırı sağlıklı bir şekilde kilo verip,üzerine dehşet bir vücut yapan biri baklavaları yemeye başlayınca tabi diğer baklavalarda gider :D
Kilo verirken sağlıktan olmak ise yaradığını göstermez.

Baklava falan da olmaz su orucu yapan birinin.

Bu konuda çok haklısınız 20 günde verdiğim 15 KG bana 30 kilo olarak geri dönmüştü, hızlı kilo vermek gerçekten geri aldırıyor bende inanmazdım ama öyle maalesef.

Hemogramda bir ton eksiği çıkar adım kadar eminim.
Bunun dışı yazmışsın.
Bakın ben orda yazdığım şeyi tam olarak alta yapıştırıyorum:
"Yoksa aşırı sağlıklı bir şekilde kilo verip,üzerine dehşet bir vücut yapan biri baklavaları yemeye başlayınca tabi diğer baklavalarda gider :D"

Biraz esprili anlatmaya çalışmıştım ama pişman oldum.Sizin anlayacağınız dilden yazmaya çalışıcam:
"Sağlıklı bir şekilde kilo verip-güzel bir vücut yapan biri daha sonra sağlıksız beslenirse eski estetik vücut görünümünü(kas kütlesini) kaybeder."
1.baklavanın anlamı=Karın kası
2.baklavanın anlamı=Tatlı

Bu konuda çok haklısınız 20 günde verdiğim 15 KG bana 30 kilo olarak geri dönmüştü, hızlı kilo vermek gerçekten geri aldırıyor bende inanmazdım ama öyle maalesef.
Aslında kilo alıp vermekten çok sağlıkla oynanıyor hızlı kilo alıp vermede.

Bakın ben orada yazdığım şeyi tam olarak alta yapıştırıyorum:
"Yoksa aşırı sağlıklı bir şekilde kilo verip, üzerine dehşet bir vücut yapan biri baklavaları yemeye başlayınca tabii diğer baklavalarda gider :D"

Biraz esprili anlatmaya çalışmıştım ama pişman oldum. Sizin anlayacağınız dilden yazmaya çalışacağım:
"Sağlıklı bir şekilde kilo verip-güzel bir vücut yapan biri daha sonra sağlıksız beslenmeye çalışırsa eski estetik vücut görünümünü(kas kütlesini) kaybeder."
1.baklavanın anlamı = karın kası.
2.baklavanın anlamı = tatlı.

E tamam anladım zaten iki anlamıni da ama su orucu yapanları kastettiniz sandım.

Aslında kilo alıp vermekten çok sağlıkla oynanıyor hızlı kilo alıp vermede.
Kesinlikle gastrit yoktu bende pek, yani çok ortaya çıkmıyordu o kilo vermeden sonra gastrit baya arttı, şuan 3 ayda 18 kilo falan verdim, bunun içinde metabolizma şaşırtma bile yaptım 1 ay diyet sonra 1 hafta spor ve sonrasında 1 hafta yemek yemek gibi, şuan halen kilo veriyorum ve memnunum
Not; o 1 hafta yemekte istediğimi yiyorum ve kilo almıyordum, eğer ki bir anda çok kilo verirse birisi bir yemekte bile 2 kilo alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı