10 Mbps internet ile GeForce Now oynamak

Technopat sağ olsun ben de 1 aylık GeForce Now GAME+ üyeliği aldım. Direkt rastgele bir oyuna girim bakim ne olacak dedim ve Fortnite'a girdim. Her şeyi Ultra'ya çektim ve 1080p yaptım oyun içinden. Oyun başladı ve oyun akıyordu bayağı. Arada bir görüntü bozuluyordu ancak bunlar 1 milisaniye gibi çok kısa bir zaman dilimi idi. Tekrardan böyle bir oyun deneyimi yaşamamı sağlayan Technopat'e teşekkürler.
bende 12 mbps var avrupaya bağlanıp apex oynuyorum kasma donma falan yok bide türkiye sunucu açılsın öfff akar

Beyler bu interneti kendi paketimizden mi kullanıyor yoksa ayrı olarak mı? mesela ben 24 mhps 100 tl veriyorum diyelim bu fiyat artacak mı? hani saat başına 10 gb kullanıyor diyor ya?
Eğer internetiniz sınırsızsa fiyat artışı olmaz. Aynı Twitch üzerinden yayın izliyorsunuz gibi bu platform. Sizin 24 Mbps internetiniz bilgisayara bağlanmak için kullanılır.
720p 60fps için 15 Mbps hız gerekli diye hatırlıyorum.Acaba sizinki 60 fps mi ?
60 FPS olduğunu sanmıyorum 45-50 FPS gibi bir şey alıyordum. 5 Mbps fark olduğu için normal gibi. Oyunda her şeyi düşürünce bile aldığım FPS'ten fazla aldığım için sorun olmuyor bana.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı