10 milyon Afgan göç edebilir

Elbet tedbirimi alırım fakat kelle kesme falan sıkıntılı. Tecavüz de çok fena.
E geçenlerde bir tanesi taşla 17 yaşındaki kızın kafasına vurup yoğun bakıma sokmuş işte. Niyeti de reşit bile olmayan kıza tecavüz etmekmiş. O kızın babasının yerinde olmak istemezdim.
Taşımadıktan sonra almanın ne mantığı var ? Eve baskın yapmıyorlar sonuçta.
Ruhsatlı silahı taşıyabilmek için kanunda bazı şartları karşılaman gerekiyor dostum. O şartlar olmadan veya torpilin tanıdığın olmadan yasal yollarla taşıma ruhsatı alamazsın. Kaçak silah taşırsın en fazla, onun da riskleri büyük.

Ama yine de var hocam. Var ki böyle düzenlemeler vs. yapıyorlar.
Ne yazık ki var hocam. Fakat bana yapılan en büyük ırkçılık (Fransa'da) İngilizce sorduğum soruya Fransızca bir şeyler söyleyip kızgınca yanımızdan gitmesiydi.

Amerika yerine Türkiye daha olası gibi...

1626721840171.png

Bence yeter artık bu kadar mülteci ile uğraştığımız. Artık tampon bölgemi özerk bir devlet mi Suriye de kurulmalı ve orada bakılmalılar.

10 milyon afgan ne şakamı bu?

Yemin ediyorum alırlarsa ülkede iç savaş çıkar artık. Zaten orta doğu gibi ülkelere ülke olarak ırkçıyız. Bir de bunlar eklendimi tamam iç savaş yeminlen.

5 Gündür her gün mudanya sahiline çıkıyorum. Türk dışında o kadar arap suriyeli vs vs var ki anlatamam arkadaşlar sayıları ciddi seviyeye çıktı.

Son düzenleme:
Aga onlar gelsin Avrupa onları biz sansın ve biz onlar yerine Avrupa'ya gidelim.
Nasıl fikir?

Afganlar kültürel olarak Araplar gibi rahat ve sakin değil, daha vahşiler. Afganistan'dan gelen insanların çoğunun eğitimsiz olduğunu varsayarsak (Afganistan'da okuma yazma oranı %43.0) bu barbar göç dalgası tehlikenin başlangıcı olabilir.

Geri
Yukarı