Afgan mültecilerin Türkiye'ye gelmesi

Almanya'ya gitmeye çalıştım, bin bir bahane bulup almadılar ülkeye. Biz ipini koparanı alıyoruz. Sonra neden Avrupa'da barış ortamı var, güvenlik var.
Din kardeşlerimiz onlar bizim.(!)

İslam'ın tüm dünyada kötü bir ize sahip olmasının sebebi bu din tüccarlarıyla sahte Müslümanlar. Din ayağına yapmadıklarını bırakmadılar ülkeye.

Almanya'ya gitmeye çalıştım, bin bir bahane bulup almadılar ülkeye. Biz ipini koparanı alıyoruz. Sonra neden Avrupa'da barış ortamı var, güvenlik var.
Bizim ailenin yarısı Alman çıkınca şaşırmıştım. Benimde Alman vatandaşlığım varmış :D. Ben kendimi kurtardım. 2023 seçimlerine bakıyorum. Almanca mı tamamlarsam, ✋ ✋...

Bizim ailenin yarısı Alman çıkınca şaşırmıştım. Benimde Alman vatandaşlığım varmış :D. Ben kendimi kurtardım. 2023 seçimlerine bakıyorum. Almanca mı tamamlarsam, ✋ ✋...
Kaç kurtar. Ben de elimden geleni yapıyorum topuklamak için de bataklık gibi ülke, çıkmaya çalıştıkça daha çok çekiyor içine.

Çok saçma.
En azından zorunlu çalışma zorunlulukları olsun...

Halkı doğrudan etkileyen bu tür kararları almadan önce oylamaya sunmak gerekir. Kendi milletimiz aç. Bir de elalemi doyurmaya kalkıyorlar. Ama bunu vatandaşlık verip, oy toplamak için yapıyorlar. Baktılar padişahlık sona erecek, hemen yeni bir girişime atıldılar. En büyük ihanet budur. Başlarım dinine, kardeşliğine. Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. Bir tek Azeri kardeşlerimizi ayrı tutarım.

Ahıra çevirdiler iyice ülkeyi. İpini koparan meydanlarda koşturuyor. İçten içe yok olup gidecek ülke. Biz aynı durumda olsak kim sahip çıkacaktı? Hiç kimse... Ülkenin geleceği falan umurlarında değil. Fetö terör örgütü oluşumundan daha tehlikeli bir oluşum ile karşı karşıyayız gibi gözüküyor. Planlanan her şeyi adım adım uyguladılar. Demokrasi yerle bir edildi, millet hiçbir şeyde söz hakkına sahip değil, kanunların yerine geçtiler, bütün üst mevkilere adamlarını yerleştirdiler, milletten alınan paraları pudra şekerleriyle yediler. Şimdi Feto mu daha tehlikeli, yoksa hükümet mi? diye bir sorun kendinize. Çünkü ben artık buna cevap bulamaz oldum. Artık milletin 20 yıllık uykusundan kalkması lazım. Geldiğimiz durum ortada.

Şaşırmadım bile, oy verecek kalmayınca "Biz QuRTaRmaG sİZ, siZ oY vErMEg biz"e döndüler. Yeter abi bu ne toplama kampı gibi.

1626634365927.png

Geri
Yukarı