10. nesil Acer Nitro 5 alınır mı?

Evet servisi çok iyi, evet servisi çok ilgili.
Fakat bununla ilgilenmiyorum. İlgilendiğim nokta ürünümün yılda en az 2 kere garantiye gitmesini istememem.
Oyun için almıyorum, iş için alıyorum.
Ben de bu bütçe civarlarında notebook baktığım için fikrinizi almak istedim. Almayı düşündüğünüz notebook bence fiyatına göre iyi. Kasa kalitesi olarak monsterdan pek farklı değil ancak monstera 1tb ssd ve 32gb ram eklendiğinde daha yüksek fiyat çıkıyor ortaya. Alırsanız incelemenizi bekliyor olacağım.

Malzeme kalitesi çoğu markanın gerisinde özellik kağıt üstünde iyi ama iş kullanıma geldiği zaman su koyvermeye başlıyor makinalar.
Kesinlikle katılıyorum, oyun için alıyor olsam düşünmem alırım ama düşünsenize tüm ekipmanınızı sırtlandınız bulunduğunuz şehirden 400km uzakta bir şehre 1 haftalık bir video çekimine gittiniz, bilgisayarınız hata veriyor :)
Ben de bu bütçe civarlarında notebook baktığım için fikrinizi almak istedim. Almayı düşündüğünüz notebook bence fiyatına göre iyi. Kasa kalitesi olarak monsterdan pek farklı değil ancak monstera 1tb ssd ve 32gb ram eklendiğinde daha yüksek fiyat çıkıyor ortaya. Alırsanız incelemenizi bekliyor olacağım.
Şuan için bir 15-20 gün bekleyeceğim eğer asus rog G15 serisi gelirse tercihim o yönde olabilir ya da G14

Geri
Yukarı