10.Nesil i5 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
10.nesil inteller çok iyi alınır.

Biz en iyisi AMD FX X8 8350 alalım, 2000 TL'ye sıvı soğutma, 2000W PSU ile OC yapıp 10600KF performansına yetişmeye çalışalım, ne dersiniz?

Azot soğutma ile 8GHz yaparız yapanlar var 3900X gücüne falan denk geliyordu Benchmark testlerinde yabancı kaynaklarda görmüştüm 😍 2000W PSU evin aylık elektrik faturasını tek götürür 😁 😁 hatta seni de götürür.

Azot soğutma ile 8GHz yaparız yapanlar var 3900X gücüne falan denk geliyordu Benchmark testlerinde yabancı kaynaklarda görmüştüm 😍 2000W PSU evin aylık elektrik faturasını tek götürür 😁 😁 hatta seni de götürür.

Bir de yanına R9 295X2 Crossfire yaptın mı mahalledeki trafoyu patlatırsın artık 🤪.

Bir de yanına R9 295x2 crossfire yaptın mı mahalledeki trafoyu patlatırsın artık 🤪.

🤣😂🤪 R9 elektrik düşmanları ya ama düşündümde o sistemde test yapıp YouTube atsak altına Minecraft TNT patlatın kasar yazanları %100 görürüm o geldi aklıma.

Bir de yanına R9 295X2 Crossfire yaptın mı mahalledeki trafoyu patlatırsın artık 🤪.
Hocam azot soğutmayı nereden bulacağız? bulduk diyelim fiyatlar ne kadar acaba 😀. Bunun için nükleer reaktör lazım kanımca. R9 295X2 de iyi fikir aslında, hazır bu aralar güneşte yok etrafa iyi sıcaklık yayar.

Hocam azot soğutmayı nereden bulacağız? Bulduk diyelim fiyatlar ne kadar acaba 😀. Bunun için nükleer reaktör lazım kanımca. R9 295x2'de iyi fikir aslında, hazır bu aralar güneşte yok etrafa iyi sıcaklık yayar.

+ Evde kalorifer var mı?
- Yok biz nüclear PC kullanıyoruz.

Param olsaydı biraz daha almak istemiştim, cidden çok merak ediyorum performansını, yani bütçeyi zorlasam alırdım ama başka planlarım vardı olmadı :D.

Intel CPU'larında çekirdek sayılarını arttırması gerekiyor 3K paraya 6 çekirdek işlemci pek mantıklı değil :( ayrıca anakart mevzusu ayrı bir sorun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı