10. nesil Intel ve RTX super beklemeye değer mi?

hharun

Hectopat
Daha fazla  
Yarın ASUS ROG STRIX scar III G531GW siparişi verecektim ama bu gün kanalda videoyu gördüm ve ardından makaleyi okudum gelen yeni teknolojiler çok heyecanlandırıcı fakat satış tarihleri hakkında hiçbir bilgiye ulaşamadım düşüncenizi merak ediyorum. Yeni nesil ASUS laptoplar beklemeye değer mi ve fiyat çıtası çok yukarı çıkacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarın ASUS ROG STRIX scar III G531GW siparişi verecektim ama bu gün kanalda videoyu gördüm ve ardından makaleyi okudum gelen yeni teknolojiler çok heyecanlandırıcı fakat satış tarihleri hakkında hiçbir bilgiye ulaşamadım düşüncenizi merak ediyorum. Yeni nesil ASUS laptoplar beklemeye değer mi ve fiyat çıtası çok yukarı çıkacak mı?

En iyi ihtimalle 10.000 lira karar senin.

2000€ luk bi bütçeyi gözden çıkarttım zaten ama şu karantina günlerinde gerçekten bi pc ye ihtiyacım var . Fakat yeni nesil kapıda ve sunduğu imkanlar güzel gözüküyor. Çok kararsızım
Yatırımımız gayet güzel. Nvidia tarafında fiyat için çok ümitli değilim ama Intel tarafını bir gör derim. İddalar doğru çıkarsa fiyat epeyli düzelecek ve güç artacak.

Yatırımımız gayet güzel. Nvidia tarafında fiyat için çok ümitli değilim ama Intel tarafını bir gör derim. İddalar doğru çıkarsa fiyat epeyli düzelecek ve güç artacak.
Yeni nesil Rog strix scar ın çıkış tarihiyle ilgili bi bilgi bulamadım ama bilgin varmı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı