10 pin girişli bir anakarta 24 pin güç kaynağı takma

TURBO01

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Elektrik
Merhabalar, şöyle bir sorunum var. Anakartım 10 pin girişli, PSU 210 Watt olduğu için güçlendirmek istiyorum fakat dönüştürücü var mı, yok mu bilmiyorum. Yani 24 pin soketi olan bir güç kaynağını 10 pine çevirmek istiyorum, böyle bir aparat var mı? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum. Fotoğraf şu anki ızdırabımı anlatıyor. Açıkçası anakartı değiştirmek istemiyorum. Güzel bir anakart 😞

Dosya Ekleri

• 20210705_184757_HDR.jpg
    20210705_184757_HDR.jpg
    145,4 KB · Görüntüleme: 97
Lenovo'ya özel bir soket. Hazır bir PC ve güç tüketimi düşük olduğu için yükseltmene aslında gerek yok.

Dostum güçlü ekran kartı takmak istesem her ekran kartını takamıyorum. Pinsiz GPU istiyor i58400 işlemciyi birazcık yorayım isterim. Ekran kartsız beni çok, çok idare ediyor şu an. Oyun için başka bilgisayarım var ama, bunu da daha güçlü hale getirmek istedim. Gerçekten adamlar yapmış işçiliklerine kesinlikle lafım yok.
@Berkay Davas'ın dediği de doğru haberin olsun.

Evet farkındayım ama içerisin de ki dahili GPU oldukça 4K video izlemek için başarılı ama, oyunlar da pek başarılı olacağını sanmam. Bu aparat gerçekten şimdi elimi daha da güçlendirecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı