10 saatlik görüntüyü 2 dakikaya sığdırılır mı?

sha1ox

Hectopat
10 saatlik bir videoyu hızlandırarak timelapse şeklinde 2 dakikaya sığdırmak istiyorum bu mümkün mü? Video 30 FPS. Bunun için program veya yöntem önerisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

10 saatlik bir videoyu hızlandırarak timelapse şeklinde 2 dakikaya sığdırmak istiyorum bu mümkün mü? Video 30 FPS. Bunun için program veya yöntem önerisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

CapCut tarzı uygulamalarla 10X hızlandırma atarak deneyebilirsiniz hocam size de uyarsa.

300 kat hızlandırma yapabilirsen neden olmasın.

Aslında mantıken 2 tane 10X hızlandırma yapsa 6dk olması gerekir. 10 saatlikte 10X yaparsa 1 saate düşer. 1 saatlikte 10X yaparsa 6 dakikaya düşer aslında sonrasında da 10X atarsa 36 saniye olur :D

300 kat hızlandırma yapabilirsen neden olmasın.

10X yapıp çıkan videoyuda bir X10 yapıp toplam 30 kere yapınca ( belki yanlış hesaplamış olabilirim matematiğim kötüdür ) 2 dakika olur.

100X hızlandırma olur:D. 30 defa da yaptığını düşünürsek 10^30'dan inanılmaz bir rakam yapar ve muhtemelen video milisaniyeden bile daha kısa olur.

Capcut gibi uygulamalarla 10 saatlik bir videoyu işleyebilsem bile hızlandırınca video sorunlu olur diye düşünüyorum. FFMpeg ile şansımı deniyeyim bi.

Geri
Yukarı