10. sınıf açık öğretim sınavı nasıl oluyor?

miracec

Picopat
Daha fazla  
Bu hafta içi açık öğretime geçmeyi düşünüyorum. Ne zaman sınavlara girmem gerekecek ve çıkmış sorulara nereden bakacağım? 10. sınıfım hangi sorulara bakacağımı anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hafta içi açık öğretime geçmeyi düşünüyorum. Ne zaman sınavlara girmem gerekecek ve çıkmış sorulara nereden bakacağım? 10. sınıfım hangi sorulara bakacağımı anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

İnşallah hocam. Hayırlı olsun, açık öğretime geçmekle çok çok mantıklı bir karar almışsınız. Şu an büyük ihtimal birinci dönem biteceği için belli bir müddet sınav olmaz, Mart gibi başlar.

İnşallah hocam hayırlı olsun açık öğretime geçmekle çok çok mantıklı bir karar almışsınız. Şu an büyük ihtimal birinci dönem biteceği için belli bir müddet sınav olmaz, Mart gibi başlar.

Peki hangi dönemde hangi sınava gireceğim anladığım kadarıyla 10. sınıf 3 ve 4. dönem sınavlarına giriyormuş.
@Vavien.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Merhaba,
Öncelikle ikinci dönem açık liseye geçeceğin için 4. dönem oluyorsun. 10. sınıf 3 ve 4. döneme tekabül etmekte.

4. dönem çıkmış sorulara bakman yeterli olacaktır. Fizik, Edebiyat vs. gibi temel kültür derslerini alırsın. Onun dışındaki derslerin karşına çıkacağını açıkçası sanmıyorum. Temel kültür dersleri karşına çıkar.

Merhaba,
Öncelikle ikinci dönem açık liseye geçeceğin için 4. dönem oluyorsun. 10. sınıf 3 ve 4. döneme tekabül etmekte.

4. dönem çıkmış sorulara bakman yeterli olacaktır. Fizik, edebiyat vs. gibi temel kültür derslerini alırsın. Onun dışındaki derslerin karşına çıkacağını açıkçası sanmıyorum. Temel kültür dersleri karşına çıkar.

İlk önce yorumunuz için teşekkür ederim bir sorum daha var ben açık liseye bu hafta kaydımı yaptırırsam şu anki okulumda bazı sınavlara girmemiş olacağım bu girmediğim sınavlar sorun olur mu? Yani açık öğretimin mart ayında ki sınavlarına girmemde bir sorun çıkar mı?

Geri
Yukarı