Açık öğretim lisesi sınavı açıklandı

Makaleler
45
Ben sayısal loto oynadım. Kredi dolu ama 6 zorunlu ders var. 2 kere muaf oldum. 3'de tamamen muaf oluyorum. Yani taş atıp kolumu yormayacağım.😅

Hocam benim bir sorum olacak ben 12 dönem olmuş 4 ders din kültürü var 4 ders Türk dili edebiyatı var 4 ders yabancı dil var 2 ders inkılap dersi var bir der matematik var Türk dili edebiyatının 4 dersini seçebilir miyim 25 Mart'taki sınav için.

Hocam benim bir sorum olacak ben 12 dönem olmuş 4 ders din kültürü var 4 ders Türk dili edebiyatı var 4 ders yabancı dil var 2 ders inkılap dersi var bir der matematik var Türk dili edebiyatının 4 dersini seçebilir miyim 25 Mart'taki sınav için.
Hocam 12 dönem 4 sene yapar. Türk Dili ve Edebiyatı dersleri haricinde girdiğin aynı dersten 3 defa kaldın mı otomatik olarak kalkar. Yani muaf sayılırsın. Ama kredi de önemli. Kaç kredi olmuş? Onu da söyler misin?

Hocam 12 dönem 4 sene yapar. Türk dili ve edebiyatı dersleri haricinde girdiğin aynı dersten 3 defa kaldın mı otomatik olarak kalkar. Yani muaf sayılırsın. Ama kredi de önemli. Kaç kredi olmuş? Onu da söyler misin?

78 puan hocam ayriyeten ben mesleki okuyorum açık öğretimden 11o puan yapmam lazım.

Hocam alan yok bölümü bile 192 kredi istiyor. Dost acı söyler...
Sağlık veya başka herhangi bir işten dolayı bitiremediysen senin bu okul bitmez.

Yok hocam meslekide öyle olmuyor diye biliyorum 120 alan kredisi 110 kredide açık öğretimden almam gerekiyor yani toplamda 230 kredi yapması gerekiyor 192 puan düz lise okuyanlar için benim bildiğim.

Geri
Yukarı