10. sınıf fonksiyonlar konu anlatımı videosu önerisi

PhoenixTech

Hectopat
Yakında sınavım var. Ben hastaydım okula gidemedim. Şimdi fonksiyon grafiklere kadar rehber olacak konu anlatım videosu lazım. Yardımcı olur musunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Herhangi birini izlesen yeterli olacaktır.

Yarına ise ancak yazılıya hazırlık videosu izlersin. Zamanın olsaydı Rehber Mat. yada Bıyıklı Matematik'ten seriyi izle derdim. Bebek adımları yazanlar aklında soru işareti kalmadam kavramanı sağlıyor, tavsiye ederim.

Yarına ise ancak yazılıya hazırlık videosu izlersin. Zamanın olsaydı Rehber Mat. yada Bıyıklı Matematik'ten seriyi izle derdim. Bebek adımları yazanlar aklında soru işareti kalmadam kavramanı sağlıyor, tavsiye ederim.
Sağ olun hocam tavsiye için. :)
Bro yanlış anlama da, o zaman son güne bırakmayacaktın. Yukarıdaki videoları izleyebilirsin, kısa video istersen Rehber Matematiğin fonksiyonlarla ilgili parça parça videoları vardı. Sanırım bir ya da iki saat tutuyor toplam. Onları da izleyebilirsin.
Haklısınız hocam son güne bıraktım çünkü ders çalışacak halim yoktu. Başlangıç için biliyorum. Sadece sorularda eksiğim var.

Sağ olun hocam tavsiye için. :)

Haklısınız hocam son güne bıraktım çünkü ders çalışacak halim yoktu. Başlangıç için biliyorum. Sadece sorularda eksiğim var.
Soru çözümü istiyorsan şunu önerebilirim;

Geri
Yukarı