10. sınıf imam hatip çok mu zor?

TeK_ServeT

Hectopat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
6GB RAM DDR3
R7 240 2GB GDDR5 O.C
M5A78L-MX
AMD SEMPRON 145 3.4 GHZ OC.
Meslek
Öğrenci
Bütün arkadaşlarım çok zor taktir alamazsın diyorlar ben taktir almak istiyorum 9. sınıfta hiç çalışmayıp ders dinlemeyip 72 ortalama ile teşekkür almıştım 10. sınıf çok mu zor?

Ben eskiden istemesem de yakınımda lise olmadığından imam hatipteydim ve öğretmen arapça bilip kuran öğrenene kadar bu okuldan mezun olunmuyor demişti. Not: Şu an açık öğretimdeyim.

Ben eskiden istemesem de yakınımda lise olmadığından imam hatipteydim ve öğretmen Arapça bilip kuran öğrenene kadar bu okuldan mezun olunmuyor demişti. Not: Şu an açık öğretimdeyim.

Yazın camide kuran öğrenen çocuklar kadar bilseniz yine geçersiniz. Yüksek not için ezberleri yapmak gerekiyor.

Ben eskiden istemesem de yakınımda lise olmadığından imam hatipteydim ve öğretmen Arapça bilip kuran öğrenene kadar bu okuldan mezun olunmuyor demişti. Not: Şu an açık öğretimdeyim.

Arapça ve kuranı biliyorum amacım taktir almak günde 2 3 saat çalışırım konu tekrarı.

Yazın camide kuran öğrenen çocuklar kadar bilseniz yine geçersiniz. Yüksek not için ezberleri yapmak gerekiyor.

Ezberle aram yok hocam diğer derslerden yüksek alıp taktir alamamaz miyim?

10. sınıfta yasin ezberletiyorlar diye hatırlıyorum.

O konuda kötüyüm ezber sevmiyorum.

İnşallah taktir alırım ilk dönem sonu dönüş yaparım arkadaşlar herkese iyi geceler.

Geri
Yukarı