10. sınıf kaynak önerisi

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşımla ortak kaynaklar alacağız. 9.sınıfımız çok güzel değil teşekkür aldık ama 10.sınıfta taktir almayı hedefliyoruz. Şu an elimizde olan kaynak;
Hız yayınları ipucu matematik soru bankası -10.sınıf-
Başka kaynak almadık ama alacağız. Ben Anadolu lisesinde okuyorum arkadaşım imam hatip lisesinde derslerimiz farklı sanırım. Siz Anadolu okulunun 10.sınıf ders programına göre alınması gereken kaynakları yazar mısınız? Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fizik, kimya, biyoloji için palme yayınları alabilirsin. Matematik için eis yayınlarına bakabilirsin. Türkçe için aydın yayınlarını öneririm. Diğer dersler için kaynak çözmediğim için sadece bunları önerebilirim.

MY Matematik-2 (10. sınıfın ilk konusu sayma yok fakat açık ara en iyi matematik kaynağıdır, ardından hemen Orijinal çözebilecek seviyeye getirir)

Kafadengi Fizik Extra (Orta-Zor olarak geçer, bundan önce Müba'da çözülebilir o biraz daha kolaydır)

Kimya için dilediğin bir kaynak olabilir, Görkem Şahin-Kimya Adası şeklinde izledikten sonra sayısal kısım için Khan Akademiden destek alabilirsin.

Biyoloji ve Matematik önde olmak üzere bol bol not tutmanız gerekli, eğer geçen seneden temel eksiğiniz var ise MY Geometri-1 kitabını alıp 2. dönem gelmeden bitirebilirseniz geometride çok rahatlarsınız.

Dostum ayrıca duyduğunuz her kitabı almayın, çevrendeki abilerin veya ablalarına sor, olmadı gel buradan sor sonra al, yanlış kaynak bazen gerçekten zaman kaybı olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı