10.sınıf kaynak önerisi

imanlimcci

Femtopat
Daha fazla  
Matematık-
Karekok.
Orijinal.
Bilgi sarmal.

Fızık-
Palme.
Yayin denizi Pro.

Kımya-
Aydin.
Palme.

Bıyolojı-
Palme.
Soru kalesi.

Edebıyat-

Cografya-

Tarıh-

Paragraf-
Paragrafin ritmi.

Problemler-

Boş olanlar karar veremediklerim dolu olanlar ise aklımda olanlar toplam 2000 TL gibi bir param var bu parayı nasıl değerlendirmeliyim? Hangi dersten kaç kaynak almalıyım? Karar veremedim sonra burada konu açmaya karar verdim. Bazı kişiler bazı derslerde TYT kitabı almamı söyledi ama emin olamadım önerilerinizi bekliyorum iyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sene Tıp kazanan biri olarak söylemeliyim ki 10.Sınıfta çok zor yayınlar çözme sonradan bıkkınlık gelir ve şimdiden ders çalışma isteğin gider.
Matematikte bu üçünden en kolayı kareköktür fena değildir ancak yeni nesil soru sayısı az.
Fizik'te ikisi de zor kaynaklar ancak palme bir tık kolay Yayın denizine göre.
Kimya'da Palme daha kolay Aydın'a göre.Aydın'ı 12.sınıfa kadar çözmeni tavsiye etmem.
Biyoloji'de soru kalesini çözmedim ama palme çok çok zor biyoloji için.
Coğrafya ve Tarih soru bankası hiç kullanmadım ama deneme olarak Apotemi,Hız ve renk çözmüştüm.
Paragraf'ın limiti güzel kitaptır alabilirsin.
Problemlerde de Acil ve Apotemi dışında ne varsa alabilirsin.Aa bak aklıma geldi PES'in bir problemler kitabı vardı çok iyiydi.

Bu sene Tıp kazanan biri olarak söylemeliyim ki 10.Sınıfta çok zor yayınlar çözme sonradan bıkkınlık gelir ve şimdiden ders çalışma isteğin gider.
Matematikte bu üçünden en kolayı kareköktür fena değildir ancak yeni nesil soru sayısı az.
Kimya'da Palme daha kolay Aydın'a göre.Aydın'ı 12.sınıfa kadar çözmeni tavsiye etmem.
Coğrafya ve Tarih soru bankası hiç kullanmadım ama deneme olarak Apotemi,Hız ve renk çözmüştüm.
Problemlerde de Acil ve Apotemi dışında ne varsa alabilirsin.Aa bak aklıma geldi PES'in bir problemler kitabı vardı çok iyiydi.
Eklemeyi unutmuşum her dersten 10.sınıf için en fazla 2 kaynak çözsen yeterli olur.

Eklemeyi unutmuşum her dersten 10.sınıf için en fazla 2 kaynak çözsen yeterli olur.
teşekkür ederim

Geri
Yukarı