10. sınıf nakil verme

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar, şimdi ben Mesleki ve teknik adanolu lisesindeyim ve 10. sınıfım. Okulum evimden çok uzak bir yere taşınacak seneye bende müdür baş yardımcısına 11.sınıfta nakil verebilir miyim herhangi bir (düz) Anadolu lisesine geçebilir miyim dedim. O da hayır gideceksen bu sene 1.döneme kadar gidebilirsin dedi şu an evime 4km 5km uzaklıkta çarşıdaki Anadolu lisesinde 8 tane kontenjan var ve ben 1. döneme kadar gitmem lazım. Sizce bu aralık ayı sonu mu yoksa bekleyip bu okulumda sınavları falan olup 2. dönem yeni okulda mı başlayayım?
Korkum ocak ayında nakil fazla çıkmaz VR gidemem diye ama bu aralık ayı sonunda gitsem sınavları yeni okulda olacağımdan biraz korkum var çünkü bu meslek lisesinde biraz tembelleştim ve yeni okulun sınav tarihleri ne zaman onu bilmiyorum gitsem 3 Ocak pazartesi günü hangi sınav olacağını bilemem.
Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi Forumlar 👍

Eyvallah kardeşim. Müdür yardımcısı birinci dönem sonuna kadar demişti değil mi sana?
Yaw kardeşim öyle değil, 2. dönem nakil yapılır mı dedim birşey demedi ?
Eğer sen benim yoruma göre yapıyorsan okul mudurunun yanına git ben yanlış yönlendirmeyeyim.
Okul müdürüyle konuşman daha mantıklı.

Geri
Yukarı