10. Sınıfta nakil aldırmak

Cyrexl

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba abilerim. Ben 11. sınıfa geçtim ve bugün 24 Temmuz. Liseler için nakil işlemleri başlamış bulunmakta. Ben de gidip bir okula nakil başvurusu yaptım. Nakil başvurusu yaptığım okula puanım yetiyor ama sadece 1 boş kontenjan var. Eğer bu okula gidemezsem, yani benden daha yüksek puanlı biri bu okulu ister ve o girerse, başka bir okula nakil başvurusu yapmak için zamanım olacak mı? Çünkü bu başvuru Temmuz ayının son iş gününde sonuçlanacakmış. İnternette okuduğum bir bilgiye göre de 10-12 sınıflar için nakil işlemleri temmuz ayının sonuna kadar yapılıyormuş. Yani bu olmazsa Ağustos ayında başka bir okula nakil alamaz mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen yetişirsin. Nakiş işlem süresi biterse de okulların açıldığı hafta kendi okulundan naklini aldırabilirsin.

Yani okullar açıldığında ilk birkaç hafta içinde ve 2.dönemin başında da aldırılabiliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı