10. sınıf sorumlu matematik dersi sınavının notu 11. sınıf notlarını etkiler mi?

CarlaMann5

Centipat
Daha fazla  
10.sınıf matematık sorumlu olarak gectim. Şu an 11 sınıfım tekrar kalırsam 11.sınıfıma etkı eder mi puan olarak? 11. sınıfa mı yazılır acaba bilgisi olan var mı?

Yani 10.sınıfta sorumlu olarak kaldığım matematık dersi benim 11.sınıf ortalamama yansır mı?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE bakabilir misin rica etsem🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle soruyu açar mısınız ve ek olarak matematik dersinden sorumluluk yok diye biliyorum emin misiniz sorumlu olarak geçtiğinize.

Bugün bize takvim verdiler anlamadım bende e okulda yazmıyor sorum olarak 10.sınıfta sorumlu kaldığım bir ders 11.sinifımı etkılermı not olarak cunku daha yenı ogrendım ve maalesef calısamayacağım yarın sınavım.

Sadece Türk dili ve edebiyatı dersinde bu dediğiniz oluyor. Matematik vs. diğer derslerde en fazla sınıfta kalabilirsiniz.

Anlamadım açıklayabilir misiniz?

Bildiğim kadarıyla herhangi bir etkisi olmuyor, sadece 12. sınıfa kadar vermeniz gerekiyor. Verene kadar da mezun olamıyosunuz.

12.sınıfta veremiyor muyuz 11.sınıf son sınav hakkı mı?

Anlamadım açıklayabilir misiniz?

Yani hocam eğer meslek lisesi değilseniz edebiyat baraj derstir yani edebiyat ortalamanız 50'nin altındaysa sorumluluğa girersiniz. Onun dışındaki derslerde sorumluluk yoktur genel ortalama ve devamsızlıkla dersten kalırsınız.

Yani hocam eğer meslek lisesi değilseniz edebiyat baraj derstir yani edebiyat ortalamanız 50'nin altındaysa sorumluluğa girersiniz. Onun dışındaki derslerde sorumluluk yoktur genel ortalama ve devamsızlıkla dersten kalırsınız.

Anadolu lisesinde okuyorum.

1663175686205.png

Sadece Türk dili ve edebiyatı baraj dersidir. Onun dışındaki derslerin sorumluluğu yok.

Peki bu fotoğraftakı şey nedir acaba 2.dönem son sınavlara girmeyenler için olabilir mi? emin miyiz tdvb baraj ders olduğuna çok teşekkür ederim.

Peki bu fotoğraftakı şey nedir acaba 2.dönem son sınavlara girmeyenler için olabilir mi? Emin miyiz tdvb baraj ders olduğuna çok teşekkür ederim.

Son sorum ise yılda kaç kere hakkım var girmeye.

Yeni konular

Geri
Yukarı