10. sınıf yaz tatilinde TYT için hangi derslere çalışılmalıdır?

XhutdowN

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu yaz TYT bitirmek istiyorum. Sayısalcı olduğum için matematik, fizik, kimya, biyoloji ve Türkçe çalışmayı düşünüyorum. Diğer ek derslere çalışmayı düşünmüyorum. Ama yine de sormak istedim ek derslere çalışmalı mıyım? Ek derslere çalışmak istemememin sebebi onlara da çalışırsam yaz tatilinde çok fazla vaktim olmayabilir.

Bu sene girdim TYT'ye Türkçe ve Sosyal mantık ile yapılabilirdi ama Matematik ve Fen konuları bilmeden yapılmazdı. Hadi matematikte bir sürü problem vardı onuda belki mantığınla ve temelinle yapardın ama Fen'i konu bilgin yoksa yapamazdın. Fen ve Matematiğe ağırlık vermeni öneririm, genel olarak kolay sorular vardı zaten konuları bilene.

Bu yaz TYT bitirmek istiyorum. Sayısalcı olduğum için matematik, fizik, kimya, biyoloji ve Türkçe çalışmayı düşünüyorum. Diğer ek derslere çalışmayı düşünmüyorum. Ama yine de sormak istedim ek derslere çalışmalı mıyım? Ek derslere çalışmak istemememin sebebi onlara da çalışırsam yaz tatilinde çok fazla vaktim olmayabilir.
Ben matematik ve fen dersleri çalışacağım edebiyatta sadece Türkçeden sorumlu olduğumuz için.

Geri
Yukarı