10. sınıfım temelim yok

Wenlyd

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 10. sınıfım temelim yok. Matematiği yapabiliyorum biraz ilkokulda ve ortaokulda seviyordum ve yapabiliyorum. Ailem diyor seven yapan her zaman yapar, yani eskiden yapiyorsan simdi de yaparsın diyorlar. Fizik kimyam iyi değil yapamadigimdan da pek sevmiyorum. Temelimi nasıl oturtabilirim? Yardımcı olursaniz çok sevinirim ve günde nasıl calismam gerekir?11 12 sınıflar varsa fizik kimya ve matematik ileride 12'de falan bayağı zorlaşıyor mu? Yardım ederseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi kaynaklar?

Senin 9 da mı kötü? Bir de hem 9 çalışıp hem 10. Sınıf olduğun konulara mi çalışacaksın?
Hocam, öğretmenlerinize sorun giriş ve orta seviye kitapları, gidin kitapçıya ve öğretmeninizin dediği kitapları inceleyin, beğendiklerinizi alın. Yapamadığınız yerler olursa sınıftaki çalışkan öğrencilere ya da öğretmeninize sorarsınız.

Hocam, öğretmenlerinize sorun giriş ve orta seviye kitapları, gidin kitapçıya ve öğretmeninizin dediği kitapları inceleyin, beğendiklerinizi alın. Yapamadığınız yerler olursa sınıftaki çalışkan öğrencilere ya da öğretmeninize sorarsınız.
Ben bu sene özele geçtim bilmediğimiz soruları hep soruyoruz hocalara raunt var bide kitaplardan benim kitaplar daha gelmedi bı kaç güne gelir o iyi mi sizce baya testler de geliyor kitaplar fln inetrentte de raunt var biliyorsunuzdur belki
Aktif serisini almanı önerebilirim, çok çok temel bir kitaptır.
Yani en kolaylardan dimi baya temel konu anlatımlı mi soru Bankası mi?

@Wenlyd, bayağı temel. Birçok öğrencime de önerdim. Nasıl yapıldığını anlatan ufak bir yer var, ondan sonra kitap senin yapmanı istiyor. Kitap en temel zaten, Antrenmanlar serisinin hızlandırılmış hali diyebiliriz. Kitap benim de çok hoşuma gidiyor, Antrenmanlarla serisi gereksiz yere uzatıyor. Evet, öğrenciye konuyu pekiştirmek önemli ancak o kadarına gerek yok.

Geri
Yukarı