10. sınıfta 9. sınıf dersleri bitirilebilir mi?

johnlennon

Zeptopat
Daha fazla  
10. sınıfa geçtim ama kimya dışındaki derslerden ufak tefek şeyler biliyorum.10.sınıfta 9. sınıf derslerini bitirmek zorundayım, nasıl yapabilirim? Çünkü ders çalışma düzenim hiç yok. Nasıl çalışma düzeni kurabilirim ve konuları bitirebilirim?

Ben de 10. sınıfa geçtim. Yarın 9'u tekrar etmeye başlıyorum. Ders çalışma planımı atayım.

Ders çalışma planı.jpg

Akşamki 1 saatlik çalışmada sadece paragraf çözmeyi düşünüyorum. Sabahleyin hangi derste hangi konuda eksiksem onu çalışacağım.

Ben de 10. sınıfa geçtim. Yarın 9'u tekrar etmeye başlıyorum. Ders çalışma planımı atayım.

Eki Görüntüle 1145291

Akşamki 1 saatlik çalışmada sadece paragraf çözmeyi düşünüyorum. Sabahleyin hangi derste hangi konuda eksiksem onu çalışacağım.

Hocam ders planınız cok güzelmiş, ayrıca çok özenli bir şekilde yazılmış. Beni benden aldı.

Eki Görüntüle 1145291

Ya umarım o çalışma azmi bana da gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
10.sınıfta 10.sınıf konularını sağlam bir şekilde öğrenin. Gün gün çalışarak disiplininizi ve düzeninizi kurun. Yaz tatilinde 9.sınıf tekrarı yaparak eksiklerinizi kapatırsınız. Odaklanmanız gereken yer 10.sınıf. Günde 2 saat ile başlayın, zamanla arttırırsınız düzeniniz de kurulur.

Eki Görüntüle 1145291

Bir şey diyeceğim. Tek bana mı çok az geldi? Ben de 9'dan 10'a geçtim ve günlük 8-12 saat arası çalışıyorum.

Geri
Yukarı