10.sınıfta açığa geçmek

Eyüphan3360

Decapat
Daha fazla  
10. sınıfım geçen ay okulumu değiştirdim neredeyse tüm devamsızlık haklarımı kullandım eski okuluma dönmek için nakiller aydan aya kabul oluyormuş çünkü. Bu ay neredeyse hiç gitmedim 13 gün özürsüz devamsızlığım var şu an ama 3 günü özürlüye aktarılabiliyormuş veli ile öyle öğrendim. Çok arada kaldım eski okuluma mı geçsem yoksa 1 yıl devamsızlıktan kalıp açıktanmı okusam çünkü babam çok katı bir insan ve eğer eski okuluma dönemezsem burada asla yapamam. Ne arkadaş ne bir şey uyuyorum işkence gibi gelmeye başladı sizce ne yapsam?

Açığa geçip 3 yıl sonra sana para kazandıracak bir şeylerle uğraşıp kendini geliştireceksen geç.

okul için bir engeliniz bulunmuyorsa açık liseye geçemiyorsunuz.

Ben geçmiştim hocam bayağı rahat, değiştirdiler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazımı iyi oku, dua edersin. Bu düzeyde ileride ne getireceği bilinmez, ama 25 yaşında biri olarak beni 2014 yılına ışınlasaydın şunu yapardım: Açıktan liseye geçerdim. Hem çalışır hem okurdum. İstediğim bir alanda o zamandan uzmanlaşmaya çalışırdım, ama liseyi boşlamayıp ortalama kasmaya gayret ederdim. Normal lise o kadar gereksiz vakit alıyor ki, bunu daha sonra fark ettim. Bir yabancı dil öğrenip salakça dersler yerine, eğer sistemi oturtursan, üniversiteye güzel bir şekilde hazırlanırsın. İyi bir bölüm/üniversite bile kazanırsın. Eğer lise 2-3'te isen.

Değiştirdiler. Ben de değişmeden önce geçmiştim.

Hayatının en iyi kararı lise Galatasaray vefa falan değilse salla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazımı iyi oku, dua edersin. Bu düzeyde ileride ne getireceği bilinmez, ama 25 yaşında biri olarak beni 2014 yılına ışınlasaydın şunu yapardım: Açıktan liseye geçerdim. Hem çalışır hem okurdum. İstediğim bir alanda o zamandan uzmanlaşmaya çalışırdım, ama liseyi boşlamayıp ortalama kasmaya gayret ederdim. Normal lise o kadar gereksiz vakit alıyor ki, bunu daha sonra fark ettim. Bir yabancı dil öğrenip salakça dersler yerine, eğer sistemi oturtursan, üniversiteye güzel bir şekilde hazırlanırsın. İyi bir bölüm/üniversite bile kazanırsın. Eğer lise 2-3'te isen.

Hayatının en iyi kararı lise Galatasaray vefa falan değilse salla.
Kuaför veya dövmeci tarzı bir şey olmak isterdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı