10.Sınıfta Devamsızlıktan Sınıfta Kalma

xxultrAslanxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar!
Bazı problemlerden ötürü bu yılın ilk döneminde tam olarak 19 gün kadar özürsüz devamsızlık yaptım. Ailem ile müdür yardımcısına gittiğimizde 2.dönem notlarım doğrultusunda güzel bir ivme yakalayabilirsem özürlü devamsızlığa geçirebileceğini söyledi. İkini dönem motivasyonlu bir biçimde okula başlayıp derslerime çalıştım ve hiç devamsızlığım olmadı. Sonra Covid-19 olayı başlayınca sınavlara iptal oldu haliyle ve okullarda açılmadı. Bakanlığın geçen gün yaptığı açıklamada sınıfı geçmeden Devamsızlığı olan öğrenciler Muaf olduğunu bildirdi. Müdür yardımcısına ulaşamıyorum kendisi hamilelik iznine çıkmak üzereydi ve bizimle ilgilenen müdür yardımcısıydı. Az bir vakit kaldı. Sınıfta kalmak istemitorum. Lütfen yardımlarınızı bekiyorum.
Not: Özürlü:9 / özürsüz:19

Okulun bulunduğu ilçenin Milli Eğitim Müdürlüğüne mail at.
Yav müdür yardımcısı hani yardımcı olmak babında devamsızlığı silecekmiş. MEB e mail atıp ne diyecek ? Müdür Yardımcısını zorda bırakabilir.
Kardeşim bir şekilde müdür yardımcısına ulaşmalısın, telefon mail adresi vs okulun sitesinde mail adresi yazabilir oradan bak istetsen ya da sosyal medya adreslerinden ulaşabilirsin. Öncelik mail olsun sonra sosyal medya sonra telefon. Pat diye ararsan kızabilir :)

Nasıl bir mail. Biraz açar mısınız rica etsem?
"Benim devamsızlığım bu kadar. Ziya Selçuk devamsızlıktan kalma yok dedi. Benim devamsızlığım hala bu kadar gözüküyor. Ne yapmalıyım?"
Gibi bir şey.
Müdür Yardımcısını zorda bırakabilir.
Müdür yardımcısından bağımsız durumda olay. Bakanlığın yaptığı açıklama esas alınacak.

Yav müdür yardımcısı hani yardımcı olmak babında devamsızlığı silecekmiş. MEB e mail atıp ne diyecek ? Müdür Yardımcısını zorda bırakabilir.
Kardeşim bir şekilde müdür yardımcısına ulaşmalısın, telefon mail adresi vs okulun sitesinde mail adresi yazabilir oradan bak istetsen ya da sosyal medya adreslerinden ulaşabilirsin. Öncelik mail olsun sonra sosyal medya sonra telefon. Pat diye ararsan kızabilir :)
Teşekkürler yanıtınız için. Hocaya ulaşabilirsem devamsızlığı özürlüye çevirip kurtarabilir miyim?
"Benim devamsızlığım bu kadar. Ziya Selçuk devamsızlıktan kalma yok dedi. Benim devamsızlığım hala bu kadar gözüküyor. Ne yapmalıyım?"
Gibi bir şey.

Müdür yardımcısından bağımsız durumda olay. Bakanlığın yaptığı açıklama esas alınacak.
Bildiğim kadarıyla 1 hafta önce Ziya Selçuk Devamsızlıktan kalma var gibi bi açıklama yaptı.

Teşekkürler yanıtınız için. Hocaya ulaşabilirsem devamsızlığı özürlüye çevirip kurtarabilir miyim?

Bildiğim kadarıyla 1 hafta önce Ziya Selçuk Devamsızlıktan kalma var gibi bi açıklama yaptı.
Normalde resmi belgen yoksa devamsızlığını değiştiremez ama hani insiyatif kullanabilir. Müdür yardımcısına kalmış bir şey değiştirecem dediyse değiştirir o zaman devamsızlığı.

Geri
Yukarı