10 Temmuz Genel İnternet Erişim Sorunu

Merhabalar,

Sorun bende yaklaşık yarım saattir mevcut, forumlara göz attım ve genel bir sorun olduğunu gözlemledim. Bazı kullanıcıların internet erişimi kesilirken bazılarında yavaşlık söz konusu. Bu konuyu da bu yüzden açıyorum. İnsanların kişisel internetlerinden kaynaklı değil, genel bir sorunun olduğu bilgisini vermek adına.

Şu an resmi bir açıklama görmedim firmalardan, gelirse bunu konuya ekleyeceğim. Sorun bir firmaya ait değil, kendi altyapısını kullanan veya Türk Telekom altyapısını kullanan firmalarda da mevcut.

Böyle bir sorunun olduğunu biz değil Riot Games de fark etmiş olacak ki dereceli oyunlarını kapatmış.

1625927501896.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetimde sorun yok ama Valorant dereceli maçta iken birden oyun gitti:D Sanırım Riot Games sunucularında sıkıntı var.

TurkNet kullanıyorum, çok garip şeyler yaşanıyor şu anda. İnternet aşırı yavaş fakat hız testinde sorun yok (hız testi sitesine zor bela girebiliyorum fakat test yaptıktan sonra değerler normal çıkıyor). YouTube'de 1080P Valorant yayını izliyorum ama diğer sitelere giremiyorum, WhatsApp'ta mesajlarım bile gitmiyor.

TurkNet kullanıyorum, çok garip şeyler yaşanıyor şu anda. İnternet aşırı yavaş fakat hız testinde sorun yok (hız testi sitesine zor bela girebiliyorum fakat test yaptıktan sonra değerler normal çıkıyor). YouTube'da 1080P Valorant yayını izliyorum ama diğer sitelere giremiyorum, WhatsApp'ta mesajlarım bile gitmiyor.

Tam olarak bunları yasıyorum ben de hocam. Ne zaman gecer diye merakla bekliyorum.

Geri
Yukarı