10 TL Bitcoin nereden alınır?

Kardeşim ilk olarak 10 lirayı alıyorsun içinden 3 kez bitcoin dedikten sonra o parayla döner sipariş ediyorsun böylelikle bitcoinin olmuş oluyor.

EFT ile atarım ya da kart numarası ile ödeme. Ayrıca bende nedense öyle bir seçenek yok.
Binance üzerinden almak istiyorsanız öncelikle BinanceTR hesabınıza atmalı daha sonrasında parayı USDT paritesine çevirerek Binance'ye transfer etmelisiniz. Yada direkt BinanceTR üzerinden de alabilirsiniz. Hatta BinanceTR üzerinden deneme yapmanız çok daha mantıklıdır.
Kardeşim ilk olarak 10 lirayı alıyorsun içinden 3 kez bitcoin dedikten sonra o parayla döner sipariş ediyorsun böylelikle bitcoinin olmuş oluyor.
Hayır, dönerini yiyorsun ve bir bakıyorsun dönerin "BİTMİŞcoin" olmuş. HaHa!

10 lirayı 50 lira yapsan bile o parayı çekerken vergi havale transfer ücreti vs. ödersin yani uğraşılmaz ama seni üzmeyecek 500 lira veya üstü paran varsa o zaman girilebilir ayrıca yeni isen sıkı takip ve araştırma yapmalısın.

Binance ile en az 10 dolar gerekli diyenler hiç o borsayı kullanmamış ve ve işlem çifti ne demek bilmeyen insanlar. Borsalarda işlem için 10 birim şartı var 10 dolarda olur 10 TL de ( tabii TL işlem çifti açık olmalı )yani Binance üzerinden 10 TL'lik BTC alınabilir fakat bir kar elde edemezsin. Yüzde yüz artsa 20 liran olur. Banka kartı kullanırsan arada transfer ücreti ödemezsin Binance de.

10 liralık Bitcoin mi? Şaka mı yapıyorsunuz arkadaşlar bunu düşünürken 10 liranın 1000 lira olacağını mı hayal ediyorsunuz. Binance TR'den Vakıfbank ya da Ziraat kartınla 10 lira atıp izleyebilirsin kolay gelsin.

Binance TR'den aldım. Ziraat Bankası ile yatırabildim sadece. Şu anda 3 kuruş zarar ettim hahahaha. Ama Bitcoin aldım keşke Dogecoin alsaydım. 10 TL tekrar olunca satıp Dogecoin alacağım.
10 liralık Bitcoin mi? Şaka mı yapıyorsunuz arkadaşlar bunu düşünürken 10 liranın 1000 lira olacağını mı hayal ediyorsunuz. Binance TR'den VakıfBank'ya da ziraat kartınla 10 lira atıp izleyebilirsin kolay gelsin.

Ben eğlencesine oynuyorum. 1000 TL olmasa da 20 TL olur. 20 TL olur. İyice öğrenmeden yatırmayacağım. Biraz öğrendikten sonra 300 TL yatırırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı