10 TL Oyun tavsiyesi

Arkadaşlar, oyun kıtlığındayım vallahi. Nasıl desem? Uzun ömürlü olsun [2 yılda Skyrim'i bitirdim(tam bitirmedim ama neyse)],büyük harita olsun öncelikle, uçsuz bucaksız olsun, RPG mekanikleri falan sağlam olsun, öyle 30 atak, 20 defans kalkan-kılıç istemiyorum. Seçiciyim biraz :/.
Hikaye kısmı pek önemli değil aslında olmasa da olur, yakın çağda geçmesin orta çağ tercihimdir ve çok oyunculu katiyen asla!
Bütçe: 10 TL fazlası yok :/
Oyun Steam'da olsa fena olmaz, Epic falan kullanmıyorum.
Önerilerinizi bekliyorum...

The Elder Scrolls oyunlarının hepsini oynadım :)

Kardeşim sana bir oyun önereyim Among Us.

Hocam alın warbandı istediğiniz kadar oynayın. Bitirin mod kurun onu da bitirin başka bir mod kurun onu da bitirin. Süresiz oynarsınız ayrıca online da var oyunda.

Bütün DLC'leri kapsıyor hocam. Onlarda da nereden baksan 50 saatlik içerik var minimum.

Sağ ol. Witcher 3 zaten uzun zamandır aklımdaydı indirime girdiğini bilmiyordum ekleme yapabilirsem Witcher 3 almayı düşünüyorum sağ olasın :)
Among Us :D ya da indirim geldiğinde ETS 2.

Hocam alın Warband'ı istediğiniz kadar oynayın. Bitirin mod kurun onu da bitirin başka bir mod kurun onu da bitirin. Süresiz oynarsınız ayrıca Online'da var oyunda.

Among Us var Payday 2 var The Forest indirime girerse 15 TL oluyor Epic Games'de indirimli oyunlar var yani çok var.

Kardeşim sana bir oyun önereyim Among Us.

Arkadaşım açıklamayı okuyarak oyun önerirseniz fena olmaz Epic olmaz diyorum Online oyun hayır yazıyorum, Among Us kadar başınıza taş düşün emi!

Son düzenleme:
Arkadaşlar, oyun kıtlığındayım vallahi. Nasıl desem? Uzun ömürlü olsun [2 yılda Skyrim'i bitirdim(tam bitirmedim ama neyse)], büyük harita olsun öncelikle, uçsuz bucaksız olsun, RPG mekanikleri falan sağlam olsun, öyle 30 atak, 20 defans kalkan-kılıç istemiyorum. Seçiciyim biraz :/.
Hikaye kısmı pek önemli değil aslında olmasa da olur, yakın çağda geçmesin orta çağ tercihimdir ve çok oyunculu katiyen asla!
Bütçe: 10 TL fazlası yok :/
Oyun Steam'da olsa fena olmaz, Epic falan kullanmıyorum.
Önerilerinizi bekliyorum...

The Elder Scrolls oyunlarının hepsini oynadım :)
Orta çağ değil ama fallout 3 ve new vegas.

Geri
Yukarı