10 TL'ye Windows 10 Pro lisansı olur mu?

XReallyShot

Hectopat
Merhabalar az önce Amazon'da 3 değerlendirmesi bulunan birkaç gün önce satışa başlamış bir Windows 10 lisans anahtarı satışı gördüm. Ürün Retail olmasa dahi OEM bile olsa sadece tek bir bilgisayarda geçerli olması bence pek umursanacak bir şey değil. Asıl sorum şudur ki sizce alınır mı bir sorun yaşar mıyım? Ayrıca Windows 11'de kullanacağım Windows 10 da değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar az önce Amazon'da 3 değerlendirmesi bulunan birkaç gün önce satışa başlamış bir Windows 10 lisans anahtarı satışı gördüm. Ürün Retail olmasa dahi OEM bile olsa sadece tek bir bilgisayarda geçerli olması bence pek umursanacak bir şey değil. Asıl sorum şudur ki sizce alınır mı bir sorun yaşar mıyım? Ayrıca Windows 11'de kullanacağım Windows 10 da değil.
Hocam ben başka siteden almıştım yıllardır kullanıyorum henüz bir şey olmadı.

Sorun olmaz alabilirsiniz.
Ama direk W11'e tanıtamayabilirsin.
Windows 10 kurup bu lisans ile aktive edin sonra güncelleme ile 11'e geçin.

Retail ise formattan sonra cortlayabilir. OEM ise çalışmama ihtimali var.

Orada şöyle bir durum var. Benimki Windows hesabıma bağlanmış ve format atsam dahi tekrar girince aktifleşiyor.
Bende de öyle. Ben Windows 8.1 Retail key almıştım TeknoLisans diye uyduruk bir yerden. Formattan sonra patlamıştı. 1 ay geçmişti bir de üstünden.

Geri
Yukarı