10 Yıllık Faremi Tekrar Hayata Döndürdüm

Valla imkanım olduğu halde ne diye bunca yıl düzgün bir fare satın almadım ben de bilmiyorum :) Bisikletin tek bir parçasına bile israf oranda para harcıyorken bilgisayarda çok tutumluydum nedensiz.

Yolda zaten fare, G402 kafama yattı.
G402 kullanıyorum şuan, sağ tuşunun çalışması dışında bir fark göremedim açıkçası :D
Spesifik bir işte kullanmayacaksan tüm mouseler öyle zaten. Sağ tık, sol tık başka bir şey yok. Benim tercihim, büyük el için terletmeyen ve makro programına sahip bir mouse yoksa bunlar dışında bulunan tüm özellikler faso fiso benim içinde.

Yolda zaten fare, G402 kafama yattı.
G402 kullanıyorum şuan, sağ tuşunun çalışması dışında bir fark göremedim açıkçası :D
Bir de ömür olarak fark hissedersin sanırım öyle çok oyun oynamıyorsan benim gibi. Benim G402 3. yılını doldurdu, taş gibi hala :D

Bir de ömür olarak fark hissedersin sanırım öyle çok oyun oynamıyorsan benim gibi. Benim G402 3. yılını doldurdu, taş gibi hala :D
Asıl farkı klavyede yaşarım gibi geliyor :) Düzgün bir klavye de almadım kendime bu zamana kadar.

Asıl farkı klavyede yaşarım gibi geliyor :) Düzgün bir klavye de almadım kendime bu zamana kadar.
Benimki de öyle. Evde buldum bir tane düz A4 Tech'lerden değiştireceğim değiştireceğim diyorum ama hep kaldı öyle :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı