10 zayıfla sınıf geçtim

• Konuyu başlatan Legend
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 3B

İki soru işareti diye bir noktalama kuralı yok diye biliyorum.

Ama lütfen en az bir kitap okumadan bir daha üyelik açma. Kitap oku, biraz bilgi edin, okulda hocalarını dinleyip derslerini düzelt ve iyi bir insan olup öyle gel. Yoksa bir sonraki hesabının akıbeti de bundan farklı olmayacak Selin Can Şentürk.

Demiş Burak Alkan ve senin değiştiğini hiç düşünmüyorum. O kadar ceza ile değişmediysen.

Tekrar oku. Değiştiğini düşünmüyorum mu demiş yoksa sınıfını geç, iyi biri ol, kitap oku öyle gel mi demiş tekrar oku.

Allah aşkına sen yazdığımı tekrar oku, Burak Alkan sana "Değiştiğini düşünmüyorum" mu dedi dedim? Kitap oku demiş, bilgi edin demiş. Sen daha basit bir cümlemi zihnine götürüp anlayamıyorsun. Adanalılar özür dilemez biz özür dilemeyiz diyen adam düzelmez arkadaş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük konuşma. Nereden bileceksin benim düzelmediğimi. Ayrıca niye eski defterleri açıyorsun?

Sen sadece kendi adını lekelemiyordun çünkü. Adanalılar özür dilemez demenden dolayı hesabın silinmişti. Zayıflarını düzeltmek tarihe kazımak olmaz. Bir şey başarmak da olmaz. Zayıflarını düzeltmek hatalarını telafi olur. İlerleyen zamanlarda göreceğiz değişip değişmediğini. İnşAllah değişmişsindir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı